KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

KONCERT: Mindfield i Strach Uszu dla Sebastiana

Zespół Mindfield i Sebastian Gałuszka Zespół Mindfield i Sebastian Gałuszka Fot. archiwum

W sobotę 13 września w Restauracji Parkowa 7 odbędą się koncerty zespołów Strach Uszu i Mindfield. Dochód z koncertu i całodzienny utarg z restauracji przekazany zostanie na rehabilitację Sebastiana "Bastka" Gałuszki.

REKLAMA


Sebastian Gałuszka od 26 roku życia cierpi na parkinsona. W wyniku choroby jego stan zdrowia z każdym dniem się pogarsza. Potrzebna jest niezbędna ale kosztowna rehabilitacja. Właściciel Restauracji Parkowa postanowił zorganizować wydarzenie, które pozwoli w pewnym stopniu zasilić środki finansowe niezbędne do leczenia Sebastiana. Miesięczny koszt rehabilitacji to ok. 800 zł.

W trakcie wydarzenia wystąpią dwa zespoły.

Strach Uszu
Banda skrajnie różnych osób, która wspólnie i w porozumieniu tworzy psychoteksty do psychomuzyki i psychomuzykę do psychotekstów. Zrośnięcie się członków w jeden wspólny organizm nastąpiło w lipcu roku pańskiego 2013. Od tego czasu straszą uszy niewinnych słuchaczy. Na zespołowe ciało składają się - Mazi (gitara), Kamil (perkusja), Kuba (bas) i Matyka (wokal).

Mindfield
To piątką osób, które mają wspólną pasję. Mimo, iż każdy z nich ma inny gust muzyczny, nie przeszkadzało to w połączeniu sił, umiejętności oraz doświadczeń z poprzednich projektów i stworzeniu czegoś co nazywa się Mindfield. Wręcz przeciwnie - to właśnie dzięki temu, że ich styl jest wypadkową wielu przedziwnych gatunków, są w jakiś sposób rozpoznawalni i właśnie to ich odróżnia od całej reszty. W 2013 roku zespół otrzymał Grand Prix na Rocksession Festiwal.

13 września (sobota) godzina 19.00.
Restauracja Parkowa - Krosno, ul. Grodzka 7
Cena biletu: 10 zł

pp

  • autor: pp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?