Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Taka była Blaga 2014 Polecamy

Blaga 2014 Blaga 2014 Fot. Łukasz Jaracz

Zakończył się XX Przegląd Młodzieżowych Wieczorów Rozrywkowych "Blaga 2014". W tym roku odbyło się: 8 spektakli konkursowych, 2 filmy z cyklu "Z przymrużeniem oka" i 2 prezentacje solistów kabaretowych z cyklu "Mikrofigle".

REKLAMAPrzegląd odbył się 10 i 11 grudnia 2014 r. Na scenie RCKP w ośmiu spektaklach konkursowych, dwóch filmach i dwóch solowych występach kabaretowych zaprezentowali się uczniowie krośnieńskich szkół średnich, a także słuchacze Studium. Dodatkową atrakcją była diaporama pt. "Dwadzieścia lat minęło" przygotowana przez organizatorów Blagi.

Fotorelacja - dzień pierwszy przeglądu Blaga 2014

Na zakończenie XX "Blagi" wystąpił zespół muzyczny.

Jury w składzie: Łukasz Szmyd - przewodniczący, Anna Dubiel, Hanna Piechota, Witold Deptuch, Andrzej Gregorczyk postanowiło przyznać nagrody:

W kategorii spektakle (szkoły wyższe):
I nagrodę - karty prezentowe w wysokości 500 zł (do realizacji w krośnieńskim Empiku) otrzymała - grupa "Artyści za dychę" za spektakl "Co miasto to wioska".

II nagrodę - karty prezentowe w wysokości 300 zł (do realizacji w krośnieńskim Empiku) otrzymało - Studium Taniec i ASL II rok za spektakl "Historia pewnej znajomości".

III nagrodę - karty prezentowe w wysokości 100 zł (do realizacji w krośnieńskim Empiku) otrzymał kabaret "Beret" za spektakl "Podsłuchane w międzyczasie".

W kategorii spektakle (szkoły średnie):
I nagrodę - karty prezentowe w wysokości 500 zł (do realizacji w krośnieńskim Empiku)  otrzymała grupa "Domino" z ZSP nr 5 w Krośnie za spektakl "Sprawa się rypła".

II nagrodę - karty prezentowe w wysokości 300 zł (do realizacji w krośnieńskim Empiku) otrzymał kabaret SSOK za spektakl pt. "Krzysiu czyli niebesspieczne związki" - z ZSP nr 1 w Krośnie.

II (równorzędną) nagrodę - karty prezentowe w wysokości 300 zł (do realizacji
w krośnieńskim Empiku) otrzymał kabaret Vaccum z II LO w Krośnie za spektakl "Idą święta".

Nagroda publiczności (kosz pomarańczy) trafiła do grupy "Domino" z ZSP nr 5 w Krośnie za spektakl "Sprawa się rypła".
Złote maski - trafiły do Julii Hawrot i Bartosza Węklara występujących w spektaklu "Sprawa się rypła" z ZSP nr 5 w Krośnie.

Fotorelacja - dzień drugi przeglądu Blaga 2014

Organizatorem Przeglądu Młodzieżowych Wieczorów Rozrywkowych Blaga jest Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie.

Wydarzenie zrealizowano przy pomocy finansowej Gminy Krosno.

ppskakib
Fot. Waldemar Czado, Łukasz Jaracz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj