KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Uczniowie PPSKAKiB w Krośnie zaprezentują się podczas Dnia Tańca

Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie zaprasza na imprezy organizowane w ramach odbywającego się 23 kwietnia Dnia Tańca.

REKLAMA


Koncert Tańca "Ulotność"
Spektakl taneczny autorstwa uczennicy krośnieńskiego studium Magdy Czech. Jest to praca dyplomowa realizowana w studium od wielu lat. Wyjątkowe spotkanie z tańcem odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza 23 kwietnia o godz. 18.00. Wydarzenie zrealizowano przy pomocy finansowej Gminy Miasto Krosno. Zobacz także: Koncert Tańca " Ulotność" - pomóż Magdzie zrealizować marzenia.
Wystawa "Taniec obrazów - obraz tańca"
Wystawa fotograficzna "Taniec obrazów - obraz tańca" to zdjęcia realizowane zarówno w studiu fotograficznym, gdzie autorka mogła zapanować nad oświetleniem, jak i na scenie. Jest to praktyczna realizacji pracy dyplomowej Gabrieli Szubert, słuchaczki II roku na kierunku Fotografia w Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie. Wystawa odbędzie się dnia 23 kwietnia 2015 r. o godz. 19.00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (Galeria Pogranicze).
 
Promocja tomiku "Zatańczona przestrzeń" IX
 
Dobieranie dźwięków.
Smakowanie gestów.
Przemieszczanie ciał.
Układanie słów.

Tak powstaje tomik poezji "Zatańczona przestrzeń". Po raz kolejny słuchacze Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie, zamknęli w krótkiej formie swoje wrażenia i odczucia, które towarzyszą im w tanecznej przygodzie.
 
Promocja tomiku odbędzie się 23 kwietnia 2015 r. w Regionalnym Centrum Pogranicza w Krośnie po wernisażu Gabrieli Szubert.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?