KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Letnia Scena ESKI startuje w Krośnie

2 maja podczas Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI - największej trasy koncertów plenerowych. Na balonowej scenie wystąpi Ewelina Lisowska i Najlepszy Przekaz w Mieście.

REKLAMA


Już teraz warto zarezerwować sobie wolny czas na długi weekend majowy. W tych dniach Krosno ponownie stanie się balonową i muzyczną stolicą Polski. Na brak emocji z pewnością nie będziemy narzekać.

Letnia Scena ESKI inauguruje w Krośnie
Jak co roku podczas cyklu imprez wystąpią najpopularniejsi wykonawcy i zespoły, znani z anteny ESKI, wśród nich m.in.: Mrozu, Ewelina Lisowska, Margaret, Najlepszy Przekaz w Mieście, Natalia Schroder, Liber, Agnieszka Chylińska, Wet Fingers, Agata Dziarmagowska, Oceana, Dawid Tavere, Feel.
Pierwszy z zaplanowanych koncertów odbędzie się 2 maja w Krośnie w ramach XVI Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych. Na scenie pojawią się Ewelina Lisowska i Najlepszy Przekaz W Mieście. Kolejne natomiast m.in. w: Świnoujściu, Wodzisławie Śląskim, Lublinie, Grudziądzu, Szczecinku, Łodzi.

- To już IV edycja Letniej Sceny ESKI. Projekt jest bardzo rozwojowy. Nasze koncerty z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co jest doskonałym dowodem na to, że ludzie lubią bawić się przy współczesnych hitach, które mogą usłyszeć na antenie Radia ESKA - mówi Marcin Bachara, dyrektor marketingu w Promotor United Entertainment.
Koncerty w ramach Letniej Sceny ESKI poprowadzą didżeje znani z anteny ogólnopolskiej stacji ESKA - m.in. Krzysztof "Jankes" Jankowski, Michał Hanczak, Rafał Adamczak, Michał Sobkowski, Marcin Dworak.

Letniej Scenie ESKI towarzyszyć będzie kampania promocyjna, która obejmie działania w Radiu ESKA i Eska TV, na portalach: eska.pl, eskaGO.pl, se.pl, a także w "Super Expressie".

Zobacz także:
- Coma i Lisowska zagrają na "balonach"

red.

  • autor: red.

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?