KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Stutysięczny gość odwiedzi Centrum Dziedzictwa Szkła

Stutysięczny gość odwiedzi Centrum Dziedzictwa Szkła Fot. CDS Krosno

Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie w najbliższych dniach przyjmie stutysięcznego turystę. Czekają na niego nagrody.

REKLAMA


Centrum Dziedzictwa Szkła otworzyło podwoje dla zwiedzających w czerwcu 2012 roku. W ciągu trzech lat funkcjonowania przyjmuje gości nie tylko z Polski, ale też z całego świata.

Turyści odwiedzają to miejsce zachęceni możliwością zobaczenia na własne oczy procesu tworzenia i obróbki szkła, a także podziwiania prac największych artystów tworzących w tym pięknym, ale trudnym materiale.

- Już niebawem nadejdzie dzień, w którym Centrum Dziedzictwa Szkła odwiedzi stutysięczny gość. Przypuszczamy, że ta szczególna osoba pojawi się w CDS na początku maja 2015 r. - mówi Karolina Połomska z Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.

Dla tak wyjątkowego gościa Centrum przygotowało niespodzianki. Oprócz darmowego zwiedzania i dodatkowych bezpłatnych pięciu biletów do wykorzystania do końca 2015 roku, szczęściarz otrzyma szklaną rzeźbę autorstwa krośnieńskiego artysty z wygrawerowanym okolicznościowym napisem. - To jeszcze nie wszystko - 100 000 gość dostanie wyjątkowy prezent, który z pewnością go ucieszy - dodaje Karolina Połomska.

Odwiedź Centrum Dziedzictwa Szkła i odkryj magię szklanego rzemiosła. Może to właśnie Ty będziesz stutysięcznym zwiedzającym!

 

cds

  • autor: cds

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?