KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Zaczytane Krosno w obiektywie! - konkurs fotograficzny

Zaczytane Krosno w obiektywie! - konkurs fotograficzny Fot. KBP

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym ph. "Zaczytane Krosno w obiektywie".

REKLAMA


Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie fotografii o treści zgodnej z tematem konkursu tj. przedstawiającą osobę/osoby czytające lub w sytuacji powiązanej z tematyką książki i czytelnictwa (w domu, szkole, restauracji, parku, autobusie, bibliotece, na ulicy, itp.).

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie: szkół podstawowych kl. V-VI, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia, wysyłając je na adres mailowy organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD/DVD do siedziby KBP.

Termin nadsyłania fotografii mija 30 maja 2015 r., a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas Dni Krosna.

Cele konkursu to promocja czytania, promowanie bibliotek, książek i czytelnictwa przy pomocy fotografii, upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako środka wyrazu artystycznego oraz inspirowanie twórczych poszukiwań.

Organizatorzy zachęcają do sięgnięcia po książkę i aparat i łączenie tych dwóch form aktywności. Być może książka stanie się inspiracją do czytania w nietypowych miejscach, ale także okazją do rozwijania zainteresowań, a może ciekawych spotkań.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie KBP: www.kbp.krosno.pl w zakładce Aktualności.

mm

  • autor: mm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?