KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

DWA SŁAWY "LUDZIE SZTOSY" w Krośnie! - KONCERT ODWOŁANY!

"Dwa Sławy" to skład który tworzą dwaj łodzianie: Radosław Radosny oraz Jarosław Astek - stąd nazwa zespołu. Na co dzień związani są z macierzystymi formacjami Uśpione Miasto (Radosław) i Ustinstrumentalix (Jarosław). Jednak 4 czerwca jako “Dwa Sławy” dadzą koncert w Krosnie w klubie Melanż.

REKLAMA


UWAGA! W związku z bardzo niską przedsprzedażą biletów koncert zostaje odwołany. Bilety można zwracać w miejscu ich zakupu.

Jak głosi oficjalna wiadomość: w 2006 roku oficjalnie połączyli siły, aby stworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy. Słuchając ich muzyki śmiem twierdzić, że udało im się to perfekcyjnie.

Pierwsza płyta pt. "Dla sławy" została wydana w 2007 roku. Utwory napisane przez Radosnego, a podbite bitem Astka dały im zwycięstwa na festiwalach muzyki rapowanej w Gdyni i Kętrzynie, a także zostały wyróżnione tytułem Demo Roku radia WuDoo w 2008.
Kolejna produkcja to już duet wokalny obu panów zbudowany na bitach 20Syla pt. "Nieśmiertelna nawijka dwusławowa". Z kolei w 2011 ukazuje się kolejna płyta pt. "Muzyka kozacka". W listopadzie 2012 roku ukazał się czwarty album duetu pt. “Nie wiem, nie orientuję się”. Jest to zarazem pierwszy dostępny w powszechnej sprzedaży album tego duetu wydany przez Embryo Nagrania. Materiał został w całości wyprodukowany, zmiksowany i zmasterowany przez Marka Dulewicza. Rok później gościli podczas nagrania albumu formacji Polskie Karate pod tym samym tytułem. Grupa wystąpiła w teledysku pt. "W trzy dupy". Rok 2014 to szereg koncertów w kraju m.in. na festiwalu Balony nad Krosnem 2014, Południowy Rytm 2014 oraz Hip Hop Na Żywca 2014. W styczniu 2015 roku został wydany piąty album duetu zatytułowany “Ludzie sztosy”. Produkcji nagrań ponownie podjął się Marek Dulewicz, a na płycie wystąpili gościnnie raper Quebonafide oraz wokalistka Kasia Grzesiek.

Wydawnictwo trafiło do sprzedaży ponownie dzięki Embryo Nagrania. Album do 7 miejsca listy najpopularniejszych płyt w Polsce.

Weź udział w wydarzeniu na facebook'u: DWA SŁAWY ("Ludzie sztosy") - KROSNO (by Pull Up®)

Koncert: 4 Czerwca (Boże Ciało) od godz: 20:00.
Bilety: 15 PLN (pierwsze 50 szt.), 20 PLN (przedsprzedaż), 25 PLN (w dniu koncertu) do nabycia w Klubie Melanż (pn-pt 12-20, sob-nd 14-22) oraz w sklepie Sztos (pn-pt 10-16).

Limitowana przedsprzedaż: online (już dziś!): napisz maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule "BILETY - KROSNO - 04/06/15 - ILOŚĆ BILETÓW", w odpowiedzi otrzymasz wszelkie niezbędne informacje, by dokonać wpłaty przelewem.

ms

  • autor: ms

1 komentarz

  • Hank

    trzeba zapomnieć o Polsce ,jako pokolenie,mowię do ludzi młodych,jesteście skończeni.cytuje:"Jebne","kurwa","strzelić z ucha".

    Zgłoś nadużycie Hank czwartek, 28, maj 2015 07:53 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?