KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


"Krosno jest fantastyczne!" Konkurs

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Niecodzienny konkurs przygotowała Krośnieńska Biblioteka Publiczna. Napisz fantastyczne opowiadanie o Krośnie. To szansa do wykazania się dla młodych autorów. Ważne, by zgłaszane prace nie były jeszcze nigdy publikowane ani nagradzane.

REKLAMA


Oferta skierowana jest do uczniów krośnieńskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (w tym również maturzystów z rocznika 2015). Tekst ma mieć objętość do sześciu stron maszynopisu znormalizowanego (to jest 1800 znaków na stronę). Akcja opowiadania powinna rozgrywać się w Krośnie i/lub nawiązywać do jego historii.

Opowiadanie musi być napisane w języku polskim i nie może to być praca, która kiedykolwiek była już publikowana lub nagradzana.

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno opowiadanie. W konkursie nie będą brane pod uwagę prace napisane wspólnie przez kilku autorów.

Opowiadania można przesyłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , pocztą na adres: Krośnieńska Biblioteka Publiczna, ul. Wojska Polskiego 41, 38-400 Krosno lub złożyć osobiście w siedzibie KBP.

Prace można składać do 2 października.

Pełny regulamin znajdziecie tutaj.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?