KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"DIALOG 2015" - fotograficzna wystawa w RCKP

Claudiu Szabo EFIAP (RO) - In jurul Pamantului Claudiu Szabo EFIAP (RO) - In jurul Pamantului

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1) zaprasza do Galerii Fotografii na wystawę "DIALOG 2015" z Oradei w Rumunii. Ekspozycja potrwa do 10 września. Wstęp wolny.

REKLAMA


Galeria "Euro Foto Art" z Oradei, prowadzona przez Stowarzyszenie o tej samej nazwie (będące regionalnym członkiem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej) obchodzi w tym roku swoje 25-lecie.


Nicoleta Paunas (RO) -Fantasy

Przez wszystkie lata istnienia gościła w swoich progach około 500 wystaw fotografów ze wszystkich stron świata. Według obliczeń w jej murach pokazano ponad 4500 zdjęć. Co jest bardzo ważne - wstęp do Galerii zawsze był bezpłatny. W 2014 w Galerii odbył się wernisaż i wystawa Fotoklubu z Krosna, które zakończyły się wielkim uznaniem.


Ovi D. Pop AFIAP (RO) - Mountain resort

Oficjalnym partnerem Stowarzyszenia "Euro Foto Art" jest klub Fotograficzny "Nufarul" (członek Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej), założony przez artystę fotografa Stefana Tótha AFIAP w roku 1976. Co roku obie siostrzane organizacje fotograficzne z  Oradei wystawiają w Galerii swoje najlepsze zdjęcia w ramach specjalnych wystaw.


Teodora Vlaicu (RO) - Casa in nori

Prezentowana wystawa w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie jest właśnie jedną z takich ekspozycji - 50 doskonałych zdjęć lokalnych artystów.

Wernisaż wystawy odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 17:00.

rckp

  • autor: rckp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?