Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Spektakl: "Sposób na kobietę - Romanca" wkrótce w Krośnie

Już w drugiej połowie września, Krośnian czeka szalona komedia romantyczna z udziałem Magdaleny Walach!

REKLAMASpektakl pt. Sposób na kobietę. "Romanca" to sztuka bliska człowieka i jego codziennych  problemów, bo czy nie zdarzyło się, że życie przybiło Cię do ziemi i nie umiałeś podnieść? Jedynym wyzwoleniem może okazać  się wtedy wędrówka w  poszukiwaniu ukojenia, do świata piękna… Czy ratunkiem okaże się kobieta, miłość, sztuka, a może prawda, prawda o sobie samym…?

"Bo prawda zawsze zwycięża w teatrze. Bo on sam prawdą jest. I prawdę mówi zawsze, nawet kiedy kłamie…" Ona, Bianka (Magdalena Walach) rozdarta pomiędzy względami dwóch adoratorów, tryskających inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety, jak daleko posuną się mężczyźni?

Nie dajcie się zwieść klasycznej oprawie! Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna. Napisana niezwykle dowcipnie przez Jacka Chmielnika - aktora zakochanego w  teatrze, choć najczęściej kojarzonego z filmem ("Vabank", "Kingsajz").  Podwyższona adrenalina, zaskakująca akcja, prawda przekazu o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi oraz pragnienie, by w teatrze działo się podobnie - niewątpliwie skłoniły autora do napisania sztuki, innej niż wszystkie...

I udało się!

Romanca to niezapomniana  przygoda w teatrze, pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, nie pozbawiona humoru i przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu. Doborowa obsada z ognistą choreografią Jarosława Stańka ("Kochaj i tańcz", "You can Dance"), a także dopełniająca całości, zmysłowa oprawa muzyczna sprawią, że spektakl na długo pozostanie w pamięci.

Spektakl odbędzie się w 21 września 2015 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza (ul. Kolejowa 1) o godzinie 19:00.

Bilety do nabycia na stronie www.kupbilecik.pl oraz w Biurze Turystycznym "OMNIBUS" - tel. 13  436 10 67 (w budynku RCKP, ul. Kolejowa 1) oraz pod nr. telefonu 608 587 192.
 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj