KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Edyta Geppert - Koncert w Krośnie

12 października na deskach RCKP z recitalem wystąpi Edyta Geppert. Wstęp na wydarzenie jest biletowany.

REKLAMA


Perełki polskiej piosenki literackiej Edyta Geppert wykona w towarzystwie Piotra Matuszczyka (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka) - wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku - Mariana Hemara.

To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

12 października 2015 r. (poniedziałek), godzina 18:00.
Regionalne Centrum Kultury Pogranicza, ul. Kolejowa 1.

Bilety w cenie: 75, 60, 66 i 50 zł do nabycia w kasie RCKP przy ul. Kolejowa 1 (tel. 13 432 18 98, wew. 159) oraz w sprzedaży internetowej: www.teatrsmiechu.pl (bez prowizji) i na www.kupbilecik.pl. Sprzedaż biletów grupowych: tel. 794 759 447

Rezerwacje można dokonać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?