KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"W Krainie Lodu" - musical charytatywny w RCKP

26 stycznia w krośnieńskim RCKP odbędzie się musical charytatywny "W Krainie Lodu". Dochód z wydarzenia przekazany zostanie na cele oddziału dziecięcego Szpitala Onkologicznego w Brzozowie.

REKLAMA


Wydarzenie kierowane jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ma na celu przenieść wszystkich obecnych na sali w świat bajek, a przecież w każdym z nas jest coś z dziecka.

PROGRAM:
- 16:00 - gry i zabawy animacyjne dla dzieci,
- 17:30 - najpiękniejsze bajki Disney'a.


- To się po prostu stało. Przyszło samo. Nikt nas do niczego nie zachęcał, nie namawiał. Mam w głowie cały czas pewien cytat: Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas. Zaplanowanie musicalu jest swego rodzaju wyzwaniem, szczególnie dla nas - studentów, którzy w aktualnej chwili biegamy po uczelni zdając kolokwia i egzaminy. Pracuje nam się o wiele łatwiej, kiedy mamy obok siebie tak życzliwych ludzi. Pozwalają nam bezpłatnie skorzystać ze sceny krośnieńskiego RCKP, oferują pomoc techniczną, drukowanie plakatów. Doradzają nam, wspierają, dopingują. Musical będzie naszym wspólnym dziełem. Wszyscy poświęcamy nie tylko swój czas ale i serce, by 26 stycznia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza wydarzyło się coś wyjątkowego - mówi Paulina Nowacka, pomysłodawczyni wydarzenia.

Musical organizowany jest przez grupkę studentów III roku Turystyki i Rekreacji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie.

pn/red.

  • autor: pn/red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?