KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Memoriał Ronniego Jamesa Dio w Krośnie!

Już 21 maja wszystkich miłośników klasycznych rockowych dźwięków czeka prawdziwa uczta. W klubie muzycznym Rock Klub Iron w Krośnie odbędzie się jeden z koncertów trasy "King of Rock'n'Roll". Poświęcona jest ona prawdziwej ikonie rocka i metalu, Ronniemu Jamesowi Dio. Patronat nad wydarzeniem obejmuje KrosnoCity.pl

REKLAMA


Ronnie James Dio zmarł w 2010 r. Był wokalistą m.in. Black Sabbath czy Rainbow. W trakcie memoriału odbywającego się w Krośnie zostanie zaprezentowany przekrojowy materiał z całej kariery Dio, w tym cała płyta "Heaven and Hell"!

- Każdy fan dobrej muzyki, który ceni dziedzictwo rocka i metalu, musi wpisać memoriał w swój koncertowy grafik. Naszym zamiarem jest nie tylko czcić pamięć Ronniego, lecz także zarażać ludzi dobrą muzyką, która, niestety w zalewie tandety "nie obroni się sama" - mówi Sebastian, z zespołu Scream Maker, który organizuje memoriał.

Razem ze Scream Maker na koncercie wystąpią gościnnie: Tomasz Struszczyk (wokalista Turbo), Jan Popławski (The Kroach), Piotr Sikora (Exlibris), Przemek Nalazek (SteelFire) oraz Dominik Cynar i Paweł Soja (Steel Velvet). Lista gości może ulec zmianie.

Memoriał jest elementem trasy koncertowej "King of Rock'n'Roll", której koncerty odbywają się także w Warszawie (19.05 Proxima) Krakowie (20.05 CK Rotunda), Gdańsku (3.06 Wydział Remontowy) i Szczecinie (4.06 Free Blues Club). Lista gościnnych wykonawców różni się w zależności od miasta.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: King of Rock'n'Roll 2016 - 3 edycja memoriału poświęconego Ronniemu Jamesowi Dio

Dołącz do wydarzenia na facebook.com: Krośnieński koncert poświęcony Ronniemu Jamesowi DIO

Ceny biletów: 20/25 zł. Przedsprzedaż w klubie (od lutego) i online na stronie screammaker.8merch.com w zakładce "Bilety" (przedsprzedaż online nie dotyczy Krakowa i Szczecina).

jr/red.

  • autor: jr/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?