Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Materia w Krośnie! Koncert w Rock Klub Iron

Materia w Krośnie! Koncert w Rock Klub Iron Fot. materiały prasowe

Już w najbliższą sobotę (23.01) w Krośnie odbędzie się koncert w ramach ogólnopolskiej trasy jednego z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych, finalistów Must Be The Music, czyli Materii! Szczecinecka formacja promuje swoją najnowszą płytę "We Are Materia".

REKLAMAGrali w Polsce przed Metallicą oraz na największych festiwalach muzycznych w naszym kraju a ostatnio także w Niemczech i Egipcie! Teraz czas na KROSNO!

Materia wystąpi w Krośnie, w Rock Klub Iron 23 stycznia. Początek o godzinie 19:00. Zespół będzie supportowany przez formacje Butelka oraz Jack Crusher. Bilety: 15/20 PLN.

Materia promuje aktualnie swój najnowszy album „We Are Materia”. Zespół ma za sobą w 2015 roku bardzo udaną trasę u boku Decapitated oraz doskonale przyjęte występy m.in. na festiwalach Metal Blast w Egipcie oraz Wacken Opern Air w Niemczech.


 

Zobacz także: "Lets Go to Stars", "Place Of Find" (lyric wideo), "Air" (lyric wideo)

Materia zajęła drugie miejsce w jednej z ostatnich edycji Must Be The Music. Zespół ma na swoim koncie szereg sukcesów w całym kraju, zespół grał u boku takich sław, jak Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Dog Eat Dog, Hunter, Decapitated czy Frontside. Występowali na dużej scenie Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Jarocinie, Sonisphere, otwierali Metalfest. Gościli także na scenach wielu festiwali w Polsce i zagranicą, ostatnio na Metal Blast 2015 w Egipcie. Aktualnie zespół skupia się na promocji swojej czwartej płyty zatytułowanej "We Are Materia".

Materia powstała w 2007 roku, w Szczecinku. Początkowo jako trio: Michał `Mihu` Piesiak (wok., bas),  Tadek `TeDe` Piesiak (git., wok.) i  Kuba `Marcia` Marciniak (per.). W 2010 roku do zespołu dołączył wieloletni przyjaciel, Adrian `Adi` Dubiński (git.). Bracia Piesiak w 2011 roku wystąpili w Szansie Na Sukces i zostali zaproszeni do finału w Sali Kongresowej, gdzie wystąpili razem z Arturem Gadowskim. Muzyka Materii to ciężki, nowoczesny metal z progresywnymi ambicjami i licznymi odniesieniami do klasyki gatunku.

Więcej na: facebook.com/materia.metal | youtube.com | materiafest.wix.com/materiafest | facebook.com/materiafestofficial

pb

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj