Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Andrzej Makarewicz w koncercie Nocy Muzeów w Żarnowcu

Andrzej Makarewicz w koncercie Nocy Muzeów w Żarnowcu Fot. Paweł Fiejdasz

ŻARNOWIEC: Znany między innymi z zespołu Seven B, a także ze współpracy z Gienkiem Loską, Andrzej Makarewicz wystąpi w trakcie Nocy Muzeum w Starej Szkole Ludowej w Żarnowcu.

REKLAMAPokłady wielkiej energii, niezwykły muzyczny temperament, doskonały kontakt z gitarą i publicznością, potężny głos rockowy i wielka skromność. Jest jeszcze wiele innych przymiotów, jakimi dysponuje "Makar”, Andrzej Makarewicz, człowiek legenda, który w sobotni wieczór (14 maja) o godz. 20.00 zagra i zaśpiewa w Szkole Ludowej, w Żarnowcu, podczas tegorocznej Nocy Muzeów.

Andrzej "Makar" Makarewicz to gitarzysta, który wspólnie z Gienkiem Loską zakładał zespoły Seven B i Gienek Loska Band. Występował też w Bum Bum Bros, zespole Heavy Horse Show i Shoes On Fire. W 2012 roku założył Makar Trio. Artysta czerpie inspiracje przede wszystkim z muzyki rockowej lat 60/70, a także country, folku i bluesa. Jest świetnym gitarzystą, doskonale odnajdującym się w tego typu gatunkach.

Andrzej "Makar" Makarewicz sam skomponował i wyprodukował wszystkie 13 utworów znajdujących się na solowej płycie" Dusty Road".

pp

  • autor: pp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj