KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Andrzej Makarewicz w koncercie Nocy Muzeów w Żarnowcu

Andrzej Makarewicz w koncercie Nocy Muzeów w Żarnowcu Fot. Paweł Fiejdasz

ŻARNOWIEC: Znany między innymi z zespołu Seven B, a także ze współpracy z Gienkiem Loską, Andrzej Makarewicz wystąpi w trakcie Nocy Muzeum w Starej Szkole Ludowej w Żarnowcu.

REKLAMA


Pokłady wielkiej energii, niezwykły muzyczny temperament, doskonały kontakt z gitarą i publicznością, potężny głos rockowy i wielka skromność. Jest jeszcze wiele innych przymiotów, jakimi dysponuje "Makar”, Andrzej Makarewicz, człowiek legenda, który w sobotni wieczór (14 maja) o godz. 20.00 zagra i zaśpiewa w Szkole Ludowej, w Żarnowcu, podczas tegorocznej Nocy Muzeów.

Andrzej "Makar" Makarewicz to gitarzysta, który wspólnie z Gienkiem Loską zakładał zespoły Seven B i Gienek Loska Band. Występował też w Bum Bum Bros, zespole Heavy Horse Show i Shoes On Fire. W 2012 roku założył Makar Trio. Artysta czerpie inspiracje przede wszystkim z muzyki rockowej lat 60/70, a także country, folku i bluesa. Jest świetnym gitarzystą, doskonale odnajdującym się w tego typu gatunkach.

Andrzej "Makar" Makarewicz sam skomponował i wyprodukował wszystkie 13 utworów znajdujących się na solowej płycie" Dusty Road".

pp

  • autor: pp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?