KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Etiuda filmowa - "Magia fotografii"

"Magia fotografii" to tytuł filmowej pracy dyplomowej Mirosława Zawady, słuchacza krośnieńskiego studium. Już 10 maja w Piwnicy PodCieniami (Krosno, Rynek 5) odbędzie się jej praktyczna realizacja. Początek o godzinie 17:00.

REKLAMA


"Magia fotografii", film pokazujący, jak stare konfrontuje się z nowym. Młody chłopak trafia do profesora, który nauczy go fotografii analogowej. Czy młody pasjonat fotografii przekona się do tradycyjnego sposobu robienia zdjęć?

Autorem filmu jest Mirosław Zawada, słuchacz II roku fotografii Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie. Etiuda filmowa realizowana jest w ramach praktycznej pracy dyplomowej Mirka. W filmie występuje wieloletni profesor fotografii, Andrzej Drozd oraz Artur Wróbel, przyjaciel Mirka, który wciela się w rolę głównego bohatera.

- Od zawsze interesowałem się filmem, z pasji kręciłem krótkie materiały. W końcu trafiłem do studium, gdzie zaraziłem się fotografią, która teraz pomaga mi w realizacji swoich marzeń - mówi Mirosław Zawada.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna ze zbiorów najlepszych zdjęć Mirka oraz pokaz dwóch krótkich filmów na temat sztuk walki.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?