Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Forma, detal i minimalizm - wystawa prac fotograficznych krośnianina

Forma, detal i minimalizm - wystawa prac fotograficznych krośnianina Fot. Łukasz Jaracz

RCKP oraz portal KrosnoCity.pl zapraszają na wystawę prac fotograficznych krośnianina, Łukasza Jaracza. Wernisaż wystawy odbędzie się w środę (1.06) w Galerii Fotografii (II piętro) przy ul. Kolejowej 1. Początek o godzinie 18:00.

REKLAMAOd 1 czerwca w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie można oglądać wystawę fotografii Łukasza Jaracza. To podsumowanie 7-letniej działalności fotograficznej artysty, który poruszając się po prywatnym archiwum zabiera odbiorcę w świat martwej natury.

Wystawa to zbiór 56 czarno-białych fotografii przedstawiający formę, detal oraz minimalizm w architekturze przestrzeni miejskiej. Na zdjęciach zobaczymy zupełnie przypadkowe układy geometryczne i fragmenty rzeczywistości, którą jesteśmy otoczeni, którą mijamy codziennie. Obrazy powstały w niespodziewanych momentach, lecz każdy z nich ma swoją przyczynę, która zainspirowała autora do ich uchwycenia.

Łukasz Jaracz, krośnianin urodzony w 1988 roku. Absolwent Państwowego Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie na kierunku fotografia. Mieszka i pracuje w Krośnie, od święta poza miastem. Od ponad 6 lat współpracuje z Krośnieńskim Portalem Informacyjnym KrosnoCity.pl. Na co dzień wykonuje reportaże z wydarzeń w mieście. W wolnym czasie fotografuje detal oraz architekturę. W niedalekiej przyszłości planuje również zająć się fotografia reklamową, żywności oraz analogową.

Wystawę będzie można oglądać do 15 lipca.

mg
Fot. Łukasz Jaracz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj