KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Iluzja" z Biedronką. Plenerowe kino już 19 lipca

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Krosno, ul. Podkarpacka: 19 lipca odbędzie się seans "Kina z Biedronką". W połowie lipca startuje czwarta edycja wakacyjnego "Kina z Biedronką". Przez ponad miesiąc przy sklepach sieci Biedronka w 35 miejscowościach na terenie całej Polski zostaną zorganizowane bezpłatne plenerowe pokazy największych filmowych hitów. Na liście ponownie znalazło się Krosno.

REKLAMA


"Kino z Biedronką" zaprasza na bezpłatne pokazy filmów w 35 miejscowościach. W Krośnie 19 lipca wyświetlona zostanie "Iluzja" z Morganem Freemanem.

Początek seansu o godzinie 21:30 na parkingu "Biedronki" przy ul. Podkarpackiej.

"Iluzja"
Czas trwania: 115 min
Gatunek: Kryminał, Thriller
Reżyseria: Louis Leterrier
Obsada: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Mélanie Laurent, Michael Caine, Morgan Freeman

Istniejąca od wieków tajna organizacja OKO zbiera ekipę najbardziej utalentowanych, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami iluzjonistów i powierza im cel, którego nikt dotąd nie miał odwagi się podjąć. O grupie robi się głośno po spektaklu, podczas którego rabują bank znajdujący się na innym kontynencie, a miliony przelewają na konta ludzi obecnych na widowni.
Tropem iluzjonistów rusza agent FBI, przekonany, że za ich działalnością musi kryć się coś więcej. Nie jest on jedynym człowiekiem, który chce poznać tajemnicę grupy, która przygotowuje się do realizacji niezwykłego planu.

Wakacyjne kino z Biedronką
Bezpłatne pokazy filmowe będą odbywać się po zmroku na parkingach sklepów Biedronka. Na publiczność będzie czekać specjalnie przygotowana widownia z 300 miejscami siedzącymi oraz plenerowy ekran kinowy. Organizatorzy zapewnili także specjalną atrakcję w postaci fotościanki, dzięki której każdy będzie mógł stać się gwiazdą światowego kina i uwiecznić swój wizerunek na pamiątkowej fotografii. Za obsługę audiowizualną projektu odpowiada Outdoor Cinema.

W czwartej odsłonie projektu "Kino z Biedronką" weźmie udział 35 miejscowości w całym kraju. Projekcje plenerowe odbędą się w miejscowościach wypoczynkowych i mniejszych miastach, m.in. w Augustowie, Łebie, Warce, Ustrzykach Dolnych czy Złotym Stoku. Pod hasłem "Kino dla wszystkich, największe filmowe hity" wyświetlonych zostanie 10 wyselekcjonowanych i najpopularniejszych filmów zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, m.in.: przebojowa hollywoodzka produkcja "Iluzja", polska komedia romantyczna "Dzień dobry, kocham Cię!", oscarowy "Marsjanin" oraz dedykowane najmłodszym widzom, bijące rekordy popularności "Wakacje Mikołajka". Pierwszy z cyklu seans filmowy odbędzie się w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim.

W dotychczasowych edycjach z seansów w ramach "Kina z Biedronką" skorzystało ponad 30 tysięcy osób. Tegoroczna akcja potrwa do 21 sierpnia.

Zobacz także:
- "Seksmisja" z Biedronką. Plenerowe kino zawita do Krosna
- Plenerowe Kino z Biedronką 4 lipca w Krośnie

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?