KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Limitowane pokazy podczas Świet(l)nego Miasta. Zdobądź wejściówkę!

Limitowane pokazy podczas Świet(l)nego Miasta. Zdobądź wejściówkę! Fot. Paweł Fiejdasz

Atrakcje Świet(l)nego Miasta są darmowe. Jednak aż trzy pokazy odbędą się w miejscach, w których ze względu na ograniczona przestrzeń konieczne będą specjalne wejściówki. Ty też możesz je zdobyć!

REKLAMA


Przygotowane na Świet(l)ne Miasto atrakcje i pokazy to świetna okazja, by poznać z bliska złożoność świata.

Na trzy zamknięte pokazy podczas Świet(l)nego Miasta potrzebne będzie posiadanie wejściówki na określoną godzinę. Takim zamkniętym pokazem będzie plenerowe planetarium, które posiada ograniczoną liczbę miejsc. Prezentacje będą odbywały się co godzinę.

Podobnie jest z Piwnicami Przedprożnymi CDS, gdzie można wziąć udział w szalonych eksperymentach z tęczową wodą i wybuchającym wulkanem. Ten pokaz będzie trwał około półtorej godziny.

Także wystawa "Eksperymentuj!", która przyjedzie z Centrum Nauki Kopernik i zlokalizowana zostanie w budynkach PWSZ przy ul. Kazimierza Wielkiego będzie wymagać wejściówek. Grupy będą wpuszczane co pół godziny.

Jak zdobyć wejściówki?
Wejściówki na wszystkie pokazy dostępne są za darmo w dziale sprzedaży biletów Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, od poniedziałku do piątku, w godz. od 10:00 do 18:00, a także w Punkcie Informacji Kulturalno-Turystycznej, od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 18:00 oraz w soboty w godz. od 9:00 do 16:00.

Zobacz program: Świet(l)ne Miasto Krosno 2016

pf/pd

 

 

 

 

  • autor: pf/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?