KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Członkowie Fotoklubu RCKP wyróżnieni w Warszawie

Członkowie Fotoklubu RCKP wyróżnieni w Warszawie Fot. RCKP Krosno

19 listopada dwóch członków Fotoklubu RCKP odebrało w Warszawie tytuł od Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej oraz medal Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej.

REKLAMA


Wacław Turek otrzymał Złoty Medal Zasłużony Dla Fotografii Polskiej
Wacław Turek jest fotografem, poetą i muzykiem. Długie lata prowadzi Fotoklub RCKP, którego jest  prezesem. Jego wystawa fotograficzna "Podkarpackie kapliczki" była prezentowana w Polsce, na Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Litwie, w Finlandii i w Australii. Miał wystawy indywidualne w Polsce i na Słowacji. Otrzymał nagrodę prezydenta Krosna w dziedzinie kultury (2003) i nagrodę marszałka województwa podkarpackiego (2005). Za współpracę przygraniczną w dziedzinie kultury otrzymał honorowy paszport miasta Koszyc na Słowacji.

Tomasz Okoniewski został uhonorowany tytułem Artiste FIAP
Tomasz Okoniewski sztuką obrazu interesuje się już od wielu lat, natomiast swoje hobby traktuje poważniej od 2007 roku. Jest członkiem Fotoklubu RCKP, członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej oraz jednym z organizatorów internetowej grupy FotoKrosno. Jego prace zdobywały wyróżnienia i nagrody w wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach fotograficznych. W swoim dorobku posiada medale "Za fotograficzną twórczość" - Stowarzyszenia Twórców Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej oraz nagrody największych federacji międzynarodowych.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?