Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Dziwna Para" z Arturem Barcisiem i Cezarym Żakiem w Krośnie

Najsłynniejszy duet aktorski w Polsce w przezabawnej komedii Neila Simona "Dziwna Para" będzie gościł na deskach RCKP już 4 lutego. W sprzedaży są już bilety. Na wydarzenie zaprasza impresariat edma.art.

REKLAMATo legendarny hit Broadway’u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway’u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran. W kinie również cieszą się dużym powodzeniem.

W polskiej wersji zobaczycie rodzimy, wspaniały duet komediowy - Artura Barcisia i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie "Dziwnej pary". A są to: Oskar - kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz, co w końcu doprowadza do rozstania z żoną i jego żywe zaprzeczenie: domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera.

Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu, żeby się do niego wprowadził. To, co z tego wynika, zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego, jednego z najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcę lekkiego repertuaru do stwierdzenia: "Neil Simon wie o komedii wszystko!".

Tłumaczenie: Henryk Krzeczkowski, reżyseria: Wojciech Adamczyk, scenografia: Wojciech Stefaniak.

OBSADA: Artur BARCIŚ, Cezary ŻAK, Katarzyna ŻAK, Viola ARLAK, Wojciech WYSOCKI, Piotr SKARGA, Witold WIELIŃSKI

Spektakl "Dziwna Para"
4 lutego 2017 (sobota), godz. 17:00
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1

Bilety w przedsprzedaży: od 70 do 80 zł do nabycia w biurze turystycznym OMNIBUS (Krosno, Kolejowa 1, tel. 13 436 10 67) oraz na: www.teatralne.info, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl. Bilety zbiorowe i zamówienia biletów pod numerem tel. 506 55 39 37 (Edward Małek).

Weź udział w konkursie: Wygraj dwuosobowe zaproszenie na spektakl "Dziwna Para"

edma.art. / red.

  • autor: edma.art. / red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj