KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Chroń powietrze. W środę na krośnieńskim Rynku będzie głośno

"Razem chrońmy nasze powietrze" - pod taką nazwą 21 grudnia na krośnieńskim Rynku odbędzie się plenerowy happening uczniowie klas IV-VI z krośnieńskich szkół podstawowych.

REKLAMA


W środę (21 grudnia) o godz. 11 uczniowie klas IV-VI z krośnieńskich szkół podstawowych podczas plenerowego happeningu pod nazwą "Razem chrońmy nasze powietrze" przyniosą na Rynek tematyczne transparenty i hasła antysmogowe.

- Zapraszamy również mieszkańców Krosna do wspólnego skandowania. Przecież wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem - mówi Joanna Niepokój z biura prezydenta.

Dla tych, którzy przygotują najbarwniejszą i najlepiej zorganizowaną "antysmogową" reprezentację szkoły prezydent Krosna ogłosił konkurs.

Happening odbędzie się w ramach IV edycji projektu "Razem chrońmy nasze powietrze" organizowanego przez marszałka województwa podkarpackiego. Wykonawcą działań projektu jest proekologiczne stowarzyszenie "EKOSKOP" z Rzeszowa.

W ramach tego projektu w trzech szkołach podstawowych przeprowadzono prelekcje na temat zanieczyszczenia powietrza i niskiej emisji.

mg

  • autor: mg

1 komentarz

  • czyścioszek

    "Chcemy oddychać czystym powietrzem" te słowa trzeba adresować do Przytockiego i jego poronionemu pomysłowi np. z wysypiskiem śmieci. J.Niepokój co za obłuda i hipokryzja ! Czy warto dla kilku złotych od Przytockiego z siebie robić osoby nieodpowiedzialnej . A co w tej materii zrobił do tej pory Twój Pan, oprócz smrodu.

    Zgłoś nadużycie czyścioszek wtorek, 27, grudzień 2016 16:33 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?