Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pulp Fiction Dance Contest Party. Film i konkurs tańca w Wyszynku

Uma Thurman w kultowej scenie z "Pulp Fiction". Uma Thurman w kultowej scenie z "Pulp Fiction". Fot. materiały prasowe dystrybutora

"Wyszynk" zaprasza na "Pulp Fiction Dance Contest Party". W programie jest projekcja kultowego filmu Quentina Tarantino i konkurs tańca.

REKLAMA29 grudnia w Klubie Muzycznym - Restauracji "Wyszynk" w Krośnie odbędzie się impreza "Pulp Fiction Dance Contest Party".

- Goście będą mogli uczestniczyć w konkursie tanecznym w rytmach kultowego filmu Quentina Tarantino. O godzinie 18.00 projekcja "Pulp Fiction". Początek imprezy o 21.00 - zaprasza Paweł Krzanowski.

Pulp Fiction - 1994.
Pulp - miękka, wilgotna, bezkształtna masa lub materia; czasopismo lub książka zawierające brukowe treści, drukowane na charakterystycznym surowym, tanim papierze. Quentin Tarantino otwiera swój film etymologią i znaczeniem pierwszego słowa ze sławetnego już w świecie tytułu "Pulp Fiction". Jedno słowo, a zawarta jest w nim cała, jakże pokręcona, ale i nowatorska forma filmu, który jest uważany za przełomowy w historii kina, co można potwierdzić słowami kinomanów, którzy dzielą kinematografię na tę przed i po "Pulp Fiction".

Trzy historie przedstawione w niechronologiczny sposób, łączące się jednak w spójną całość, śmietanka doskonałych aktorów, niebanalne dialogi, które zapadają w pamięć, a także rzadko spotykany humor głównych bohaterów czynią specyficzny klimat tego filmu. Quentin Tarantino właśnie dzięki swemu nowatorskiemu dziełu wypłynął z podziemi reżyserskiego świata i stał się jednym z najbardziej cenionych reżyserów globu.

Płatni mordercy, Jules (Samuel L. Jackson) i Vincent (John Travolta) dostają zlecenie, by odzyskać z rąk przypadkowych rabusiów tajemniczą walizkę bossa mafii. Nie dość tego, Vincent dostaje kolejną robotę, na czas nieobecności gangstera w mieście ma zaopiekować się jego poszukującą wrażeń żoną Mią (Uma Thurman). Vincent i Jules niespodziewanie wpadają po uszy, gdy przypadkowo zabijają zakładnika. Kłopoty ma też podupadły bokser (Bruce Willis), który otrzymał dużą sumę za przegranie swojej walki. Walkę jednak wygrywa, a Los Angeles staje się od tej chwili dla niego za małe. Specjaliści od mokrej roboty będą mieli co robić.

pd/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj