KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

GamesRoom z pomocą dla zwierzaków

Możesz zagrać w planszówki, a równocześnie pomóc zwierzakom. Blueberrypuddingcake, PWSZ w Krośnie oraz OTOZ Animals Krosno już w najbliższą sobotę wspólnie organizują games room!

REKLAMA


14 stycznia, od 10 do 18, przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 (pokoje numer 14, 11, 12) "Mistrzowie Gry" oznaczeni plakietkami wytłumaczą planszówkę oraz poinstruują, w jaki sposób przebiega rozgrywka. Wciągną was w świat gier bez prądu!

Blueberrypuddingcake, PWSZ w Krośnie oraz OTOZ Animals Krosno wspólnie organizują games room, podczas którego będzie okazja do zagrania w gry planszowe oraz wsparcie przytuliska dla psów i kociarni.

- Znajdziecie gry logiczne, rodzinne, strategiczne, te pochłaniające kilka godzin i takie na kilkanaście minut, mało znane oraz najbardziej popularne tytuły. Łącznie przygotowaliśmy dla was ponad setkę planszówek! - zapowiada Karolina Krukierek (Ruda) z Blueberrypuddingcake.

Wśród setki tytułów dostępnych dla uczestników znajdzie się również kącik dla najmłodszych, którzy również odnajdą się podczas tego wydarzenia.

Podczas eventu będzie przeprowadzana zbiórka na kociarnię i przytulisko dla psów.

Wejście do games roomu możliwe wyłącznie za darowiznę w postaci jedzenia, akcesoriów dla zwierząt lub za zakup cegiełki, z której kwota będzie w całości przekazana na potrzeby facebook.com/KociarniaKrosno i facebook.com/adopcjekrosno.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?