Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

GamesRoom z pomocą dla zwierzaków

Możesz zagrać w planszówki, a równocześnie pomóc zwierzakom. Blueberrypuddingcake, PWSZ w Krośnie oraz OTOZ Animals Krosno już w najbliższą sobotę wspólnie organizują games room!

REKLAMA14 stycznia, od 10 do 18, przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 (pokoje numer 14, 11, 12) "Mistrzowie Gry" oznaczeni plakietkami wytłumaczą planszówkę oraz poinstruują, w jaki sposób przebiega rozgrywka. Wciągną was w świat gier bez prądu!

Blueberrypuddingcake, PWSZ w Krośnie oraz OTOZ Animals Krosno wspólnie organizują games room, podczas którego będzie okazja do zagrania w gry planszowe oraz wsparcie przytuliska dla psów i kociarni.

- Znajdziecie gry logiczne, rodzinne, strategiczne, te pochłaniające kilka godzin i takie na kilkanaście minut, mało znane oraz najbardziej popularne tytuły. Łącznie przygotowaliśmy dla was ponad setkę planszówek! - zapowiada Karolina Krukierek (Ruda) z Blueberrypuddingcake.

Wśród setki tytułów dostępnych dla uczestników znajdzie się również kącik dla najmłodszych, którzy również odnajdą się podczas tego wydarzenia.

Podczas eventu będzie przeprowadzana zbiórka na kociarnię i przytulisko dla psów.

Wejście do games roomu możliwe wyłącznie za darowiznę w postaci jedzenia, akcesoriów dla zwierząt lub za zakup cegiełki, z której kwota będzie w całości przekazana na potrzeby facebook.com/KociarniaKrosno i facebook.com/adopcjekrosno.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj