Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krosno: "Bogowie" - występ 3 marca

Najnowszy spektakl Kabaretu Młodych Panów już w marcu zawita do Krosna. Kabaret będzie można zobaczyć na żywo 3 marca w RCKP. Tytuł programu to: "Bogowie". Chcesz wiedzieć więcej?

REKLAMAKabaret Młodych Panów - kim są?
Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez - ze śmiechu oczywiście - fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego, co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z "RYJKIEM" i "PAKĄ" na czele. Skecze i piosenki kabaretu były prezentowane w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

Nowy program: "Bogowie"
Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. "Bogowie".

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy, sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.

Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.

Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.

Zobacz także: Wygraj zaproszenie na Kabaret Młodych Panów [KONKURS #1]

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1
3 marca,
spektakl o godzinie: 17:30 i 20:30.

Bilety w cenie 50, 60 i 70 zł są do nabycia w Biurze Podróży OMNIBUS przy ul. Kolejowa 1 (budynek RCKP) oraz na www.biletynakabarety.pl.

Zamówienia zbiorowe pod nr tel. 41 361 80 47. Dołącz do wydarzenia na FB: Krosno: Kabaret Młodych Panów.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj