KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zbigniew Wodecki z koncertem w Krośnie już 10 marca

Zbigniew Wodecki z koncertem w Krośnie już 10 marca Fot. wodecki.pl

Muzyczny Teatr Śmiechu zaprasza do Krosna na koncert Zbigniewa Wodeckiego. Wydarzenie odbędzie się w RCKP. Bilety do nabycia w kasie RCKP oraz na www.kupbilecik.pl.

REKLAMA


Legenda polskiej estrady na scenie jest już od 40 lat. Wszechstronnie uzdolniony instrumentalista, kompozytor, aranżer. Nieustannie bawi i wzrusza publiczność wielu pokoleń i o różnych gustach muzycznych.

Zbigniew Wodecki przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, Zygmuntem Koniecznym, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej.

Jako wokalista zadebiutował w latach 70-tych. Wszyscy znamy jego niezapomniane przeboje "Chałupy", "Zacznij od Bacha", "Izolda" czy "Pszczółka Maja". Jest laureatem wielu konkursów i festiwali, instrumentalistą, kompozytorem, aranżerem.

Sam o sobie mówi, że jest "śpiewającym muzykiem". Lista jego osiągnięć muzycznych jest bardzo długa, a przecież ciągle nie zamknięta!

Zbigniew Wodecki z zespołem
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

Krosno, ul. Kolejowa 1
10 marca 2017, godzina 18.00

Bilety w cenie: 95,00 zł, 85,00 zł, 75,00 zł, 65,00 zł do nabycia w kasie RCKP (ul. Kolejowa 1) od poniedziałku do piątku, od godziny 10.00 do 13.00 oraz od 14.30 do 17.30, w sobotę od 10:00 do 14:00 oraz na www.kupbilecik.pl

Informacja w sprawie biletów grupowych pod numerem telefonu: tel. 794 759 447 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mts/red.
Fot. Piotr Ratajski

  • autor: mts/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?