Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krośnieńskie Święto Fotografii już w najbliższy piątek

Krośnieńskie Święto Fotografii już w najbliższy piątek Fot. Roman Klara, Janusz Juszczak, Martina Buczek, Barbara Niedziela, Michał Urbanek

"Kuźnia Światła" to grupa miłośników fotografii działająca od ponad 10 lat w Krośnie. W tym czasie zdobyli kilka prestiżowych nagród. "Kuźnia" jest otwarta dla każdego, to miejsce nauki fotografii.

REKLAMAKrośnieńskie Kółko Fotograficzne "Kuźnia Światła" zaprasza na 11. Krośnieńskie Święto Fotografii, które odbędzie się 17 lutego (piątek) w Spółdzielczym Domu Kultury Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  przy ul. Kisielewskiego 2 (kwadraciak na Guzikówce).

W programie cztery wystawy fotograficzne, promocja książki KROSNO - czarno na białym 2016 (subiektywny portret miasta), prezentacja amatorskich zdjęć, konkursy i rozmowy o fotografii. Rozpoczęcie o godz. 17.30. Wstęp wolny!

Kuźnia Światła to grupa miłośników czarno-białej fotografii, która istnieje od 2006 roku.
Jest laureatem kilku nagród marszałka województwa podkarpackiego (konfrontacje fotograficzne w Rzeszowie), swoje prace grupa wystawiała m.in. w: Sanoku, Rzeszowie, Lesku, Strzyżowie czy Krakowie.


Fot. Janusz Juszczyk


Fot. Roman Klara


Fot. Martina Buczek


Fot. Barbara Niedziela


Fot. Michał Urbanek

Krośnieńskie Święto Fotografii to cykliczna impreza fotograficzna, do tej pory odbyło się 10 jej edycji, w ramach których Kuźnia Światła pokazała ponad 2000 zdjęć autorstwa ponad 60 miłośników fotografii.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj