KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krośnieńskie Święto Fotografii już w najbliższy piątek

Krośnieńskie Święto Fotografii już w najbliższy piątek Fot. Roman Klara, Janusz Juszczak, Martina Buczek, Barbara Niedziela, Michał Urbanek

"Kuźnia Światła" to grupa miłośników fotografii działająca od ponad 10 lat w Krośnie. W tym czasie zdobyli kilka prestiżowych nagród. "Kuźnia" jest otwarta dla każdego, to miejsce nauki fotografii.

REKLAMA


Krośnieńskie Kółko Fotograficzne "Kuźnia Światła" zaprasza na 11. Krośnieńskie Święto Fotografii, które odbędzie się 17 lutego (piątek) w Spółdzielczym Domu Kultury Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  przy ul. Kisielewskiego 2 (kwadraciak na Guzikówce).

W programie cztery wystawy fotograficzne, promocja książki KROSNO - czarno na białym 2016 (subiektywny portret miasta), prezentacja amatorskich zdjęć, konkursy i rozmowy o fotografii. Rozpoczęcie o godz. 17.30. Wstęp wolny!

Kuźnia Światła to grupa miłośników czarno-białej fotografii, która istnieje od 2006 roku.
Jest laureatem kilku nagród marszałka województwa podkarpackiego (konfrontacje fotograficzne w Rzeszowie), swoje prace grupa wystawiała m.in. w: Sanoku, Rzeszowie, Lesku, Strzyżowie czy Krakowie.


Fot. Janusz Juszczyk


Fot. Roman Klara


Fot. Martina Buczek


Fot. Barbara Niedziela


Fot. Michał Urbanek

Krośnieńskie Święto Fotografii to cykliczna impreza fotograficzna, do tej pory odbyło się 10 jej edycji, w ramach których Kuźnia Światła pokazała ponad 2000 zdjęć autorstwa ponad 60 miłośników fotografii.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?