KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Lotnicza wystawa krośnianina w Rzeszowie

Lotnicza wystawa krośnianina w Rzeszowie Fot. archiwum Adam Ginalski

Blog Lotnicze Podkarpackie zaprasza na wystawę fotografii autorstwa krośnianina, kpt. pil. Adama Ginalskiego pt. "Moje lotnictwo, Moja fotografia". Blisko 40 fotografii można oglądać na ekspozycji w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie do 12 marca.

REKLAMA


Kapitan Adam Ginalski jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, dowódcą klucza lotniczego i instruktorem w 42. Bazie Lotnictwa Szkolnego w Radomiu. Był członkiem Zespołu Akrobacyjnego Polskich Sił Powietrznych "ORLIK". Fotografował i komentował pokazy tej formacji w kraju i za granicą. Fotografią lotniczą zainteresował się w 1994 roku, gdy stawiał pierwsze kroki w lotnictwie. Na swoich zdjęciach ‘Air to air’ (A2A) pokazuje piękno latających maszyn. Fotografuje również między innymi polskie krajobrazy z pokładu statków powietrznych. Od 2001 roku jest związany z radomskim lotniskiem wojskowym w Sadkowie. Jest także pilotem balonów i instruktorem szybowcowym.

Adam Ginalski na rzeszowskiej wystawie zaprezentuje swoje największe lotnicze miłości: do radomskich "Orlików", balonów i przestworzy. Wstęp jest bezpłatny.

Finałem wystawy będzie ekskluzywne spotkanie z autorem 12 marca, o godzinie 16, w sali audiowizualnej WDK Rzeszów.

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
ul. S. Okrzei 7 (hol / parter),
24 lutego - 12 marca 2017.
Spotkanie z autorem: 12 marca o godz. 16 (sala audiowizualna, p. II).


kh/red.

  • autor: kh/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?