Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wybierz ulubionego KROSNOludka [GŁOSOWANIE]

10 projektów, 10 koszulek. Zdecyduj, który wzór będzie promował Krosno. Trwa internetowa ankieta. Głosowanie zakończy się 30 kwietnia.

REKLAMAPrzez 10 lat, począwszy od 2005 roku, skończywszy na roku 2014, Muzeum Rzemiosła w Krośnie organizowało konkurs na koszulkę promocyjną miasta "Kochajmy KROSNOludki".

Zainteresowanie ciągle rosło, a gadżet Miasta Szkła dobrze sprzedawał się w Punkcie Informacji Kulturalno-Turystycznej.

- Z roku na rok zamawialiśmy coraz więcej dodruków, a w KROSNOludkowych koszulkach można było spotkać ludzi w różnych stronach świata. Pojawili się nawet kolekcjonerzy koszulek, którzy zgromadzili wszystkie 10 wzorów - informuje Bożena Ziółkowska z Muzeum Rzemiosła w Krośnie.


Fot. archiwum Muzeum Rzemiosła w Krośnie

Wybierz jeden z dziesięciu
Przyszedł czas na nowy konkurs. Tym razem Muzeum Rzemiosła w Krośnie liczy na głosy mieszkańców. Każdy internauta będzie mógł wybrać jeden wzór koszulki spośród dziesięciu projektów, które zwyciężyły w poszczególnych edycjach konkursu "Kochajmy KROSNOludki".

- W związku z licznymi prośbami o wznowienie konkursu, postanowiliśmy zorganizować internetową ankietę, która pozwoli nam sprawdzić, który KROSNOludek podobał się państwu najbardziej - dodaje Bożena Ziółkowska.

Na ulubionego KROSNOludka można głosować do 30 kwietnia 2017. Wzór, który uzyska najwięcej głosów będzie na stałe wykorzystywany do promocji miasta na koszulkach, kubkach, magnesach i innych pamiątkach.

GŁOSUJ TUTAJ...

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj