KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wybierz ulubionego KROSNOludka [GŁOSOWANIE]

10 projektów, 10 koszulek. Zdecyduj, który wzór będzie promował Krosno. Trwa internetowa ankieta. Głosowanie zakończy się 30 kwietnia.

REKLAMA


Przez 10 lat, począwszy od 2005 roku, skończywszy na roku 2014, Muzeum Rzemiosła w Krośnie organizowało konkurs na koszulkę promocyjną miasta "Kochajmy KROSNOludki".

Zainteresowanie ciągle rosło, a gadżet Miasta Szkła dobrze sprzedawał się w Punkcie Informacji Kulturalno-Turystycznej.

- Z roku na rok zamawialiśmy coraz więcej dodruków, a w KROSNOludkowych koszulkach można było spotkać ludzi w różnych stronach świata. Pojawili się nawet kolekcjonerzy koszulek, którzy zgromadzili wszystkie 10 wzorów - informuje Bożena Ziółkowska z Muzeum Rzemiosła w Krośnie.


Fot. archiwum Muzeum Rzemiosła w Krośnie

Wybierz jeden z dziesięciu
Przyszedł czas na nowy konkurs. Tym razem Muzeum Rzemiosła w Krośnie liczy na głosy mieszkańców. Każdy internauta będzie mógł wybrać jeden wzór koszulki spośród dziesięciu projektów, które zwyciężyły w poszczególnych edycjach konkursu "Kochajmy KROSNOludki".

- W związku z licznymi prośbami o wznowienie konkursu, postanowiliśmy zorganizować internetową ankietę, która pozwoli nam sprawdzić, który KROSNOludek podobał się państwu najbardziej - dodaje Bożena Ziółkowska.

Na ulubionego KROSNOludka można głosować do 30 kwietnia 2017. Wzór, który uzyska najwięcej głosów będzie na stałe wykorzystywany do promocji miasta na koszulkach, kubkach, magnesach i innych pamiątkach.

GŁOSUJ TUTAJ...

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?