Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wystawa malarstwa Małgorzaty Twardzik-Wilk w saloniku artystycznym KBP

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza 12 kwietnia na otwarcie wystawy malarstwa Małgorzaty Twardzik-Wilk. Artystka mieszka i tworzy w Głowience.

REKLAMAMałgorzata Twardzik-Wilk w 1992 roku uzyskała dyplom w pracowni malarstwa prof. Mariana Stelmasika, w Instytucie Wychowania Artystycznego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zajmuje się malarstwem olejnym, akrylowym i pastelem. Od ukończenia studiów aktywnie tworzy.

Swoje prace corocznie prezentuje na wystawach malarskich indywidualnych i zbiorowych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Współpracuje z wieloma galeriami sztuki w całej Europie. Szereg jej prac znajduje się w zbiorach muzealnych i prywatnych w Polsce, we Francji, w Austrii, na Słowacji, na Ukrainie, w Macedonii, w Rumunii, na Węgrzech, a także w USA i w Niemczech. W 2010 r. (Foieni) i 2016 r. (Pocspetri) była nagradzana podczas międzynarodowych plenerów za najlepszy obraz.

Jest członkinią Umeleckej Besedy Slovenskej (związku profesjonalnych artystów działających na Słowacji). Corocznie bierze udział w międzynarodowych sympozjach i plenerach malarskich w Polsce, na Słowacji, na Ukrainie, w Macedonii, w Rumunii i na Węgrzech. W ramach projektów unijnych prowadzi warsztaty malarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Krośnieńska Biblioteka Publiczna - Salonik Artystyczny
środa, 12 kwietnia, godz. 17
Krosno, ul. Wojska Polskiego 41

mm/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj