KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Koncert zespołu Kapitał na powitanie lata w K15

Klub K15 zaprasza na powitanie wakacji z Rock&Roll'em. 6 lipca odbędzie się koncert zespołu Kapitał. Wstęp jest biletowany.

REKLAMA


Zespół Kapitał zadebiutował w 2012 roku. Wykonują mieszankę muzyki rockowej, rock and rolla i big beatu. Ich repertuar to w większości ich własne, autorskie kompozycje, a także standardy muzyki lat 50-tych, 60-tych.

Występowali na lokalnych przeglądach zespołów artystycznych, brali udział w konkursach i imprezach kulturalno-rozrywkowych. Obecnie zespół realizuje nagrania studyjne. Kapitał zadebiutował na antenie Radia Rzeszów i radia UJOT FM, a ich piosenki przez wiele tygodni znajdowały się na podium Podkarpackiej Sceny Przebojów, kilkukrotnie zdobywając pierwsze miejsca.
Zespół został zauważony przez Radio Rzeszów i zaproszony do zagrania koncertu transmitowanego na antenie. Koncert odbył się w lutym 2016 i spotkał się z niezwykle życzliwym odbiorem zarówno publiczności zebranej w studio, słuchaczy, jak i redakcji radia.

W obecnym składzie występuje od 2015 roku.

Zespół tworzą: Paweł Gromadzki (gitara rytmiczna), Artur Michelis (gitara prowadząca), Tomasz Kustra (perkusja) i Kamil Kustroń (gitara basowa).

Koncert zespołu Kapitał
Klub K15
Krosno, ul. Krakowska 15
czwartek, 6 lipca, godzina: 20.00
Wstęp: 5 zł.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?