KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Lady Pank i Myslovitz zagrają w Krośnie

24 listopada, legendy polskiego rocka wystąpią na jednej scenie w Krośnie. Na Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR Krosno zagra Lady Pank i Myslovitz. Bilety są już w sprzedaży.

REKLAMA


Lady Pank to jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych. Powstał we Wrocławiu, we wrześniu 1981 roku. Zespół wydał ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów. Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio "RMF Lady Pank" dostępne w serwisie internetowym RMFon.pl.

Myslovitz - polski zespół rockowy, założony w 1992 w Mysłowicach. Zespół kultywuje tradycję amerykańskich wykonawców rockowych lat 70., którzy nadawali zespołom nazwy swoich miast rodzinnych, jak np. Chicago, czy Boston.

koncert: Lady Pank, Myslovitz
data: 24 listopada, godz. 19
miejsce: Hala MOSiR Krosno, ul. Bursaki 29

Bilety w przedsprzedaż w cenie 95 zł do nabycia w recepcji hotelu Nafta Krosno (ul. Lwowska 21, całodobowo) lub w kasie Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR Krosno (ul. Bursaki 29). Bilety w dniu koncertu - 110 zł.

Organizatorem wydarzenia jest Hotel Nafta Krosno. Informacje pod numerem: 663 224 155 lub 13 43 662 12. Weź udział w wydarzeniu na FB: Lady Pank & Myslovitz w Krośnie

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?