KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dziś "Kino Kobiet". Wygraj bilety i zabierz przyjaciółkę na seans z atrakcjami

15 listopada po raz pierwszy "Kino Kobiet" na stałe zawita do Krosna. Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i wspólnie włączcie się do zabawy z kinem Helios. Na ekranie zobaczycie kolejną część pełnej ciepła i humoru komedii "Listy do M. 3". To nie wszystko! Czeka na Was mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. W konkursie KrosnoCity.pl i kina Helios możesz wygrać podwójne bilety!

REKLAMA


Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!

- W związku z tym, że będziemy się bawić w klimacie "Listów do M. 3" - niech na widowni królują motywy świąteczne. Zapraszamy Panie w szaliczkach w choinki, sweterkach w renifery, mikołajowych czapeczkach. Mile widziane elementy świecące, takie jak lampki czy bombki. Poczujmy wspólnie magię świąt razem z filmem "Listy do M. 3" - zaprasza kino Helios w Krośnie.

Atrakcja wieczoru
Za oknem jest coraz bardziej szaro i zimno, to czas na odrobinę pozytywnej energii!

- Z Agnieszką Jadczak z Jump with Me zapraszamy na pokaz na trampolinach dla Pań w każdym wieku. Dodatkowo przed seansem na hallu kina zapraszamy wszystkie Panie do korzystania z porad ekspertów w dziedzinie dietetyki isuplementacji. Eksperci opowiedzą, dlaczego warto w okresie zimowym być aktywnym fizycznie, prowadzić zdrowy styl życia i stosować odpowiednie diety - zachęca do uczestnictwa kino Helios Krosno.

Przed seansem Helios zaprasza do korzystania z porad i usług Partnerów.

Od godz. 18:00 w holu kina czekają na Panie:
- Hotel Nafta Krosno**** - przybliży swoją hotelową i restauracyjną ofertę oraz zaprezentuje  swoją strefę relaksu i SPA,
- Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie - zaprasza na konsultacje z dyplomowanym dietetykiem oraz badanie składu ciała (pomiar zawartości tkanki tłuszczowej i płynów metabolicznych w organizmie),
- Mary Kay - przedstawi swoją ofertę kosmetyków oraz zadba o Wasze dłonie,
- Specjalistki z Avon - przedstawią swoje najlepsze i najnowsze osiągnięcia w dziedzinie piękna i urody,
- Klub EUROGYM - Strefa Sportu i Relaksu - przedstawi ofertę swojego klubu, zadba o konsultacje z Trenerem Personalnym oraz przekaże darmowe wejściówki do klubu,
- McDonald's zadba o podniebienia i przygotuje smaczny poczęstunek.

Lista nagród jakie będzie można wygrać w naszych konkursach:
- 3 bilety, każdy o wartości 95 zł na koncert Lady Pank/Myslovitz ufundowane przez Hotel Nafta Krosno****,
- 3 vouchery, każdy o wartości 79 zł, które obejmują opiekę dietetyka, tygodniowy plan żywieniowy oraz analizę składu ciała ufundowane przez Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie,
- książki ufundowane przez nowo otwartą Księgarnię Autorska,
- kosmetyki o wartości 100 zł każdy ufundowane przez Mary Kay,
- 6 zestawów upominków ufundowane przez Avon,
- 6 voucherów do Strefy Sportu i Relaksu ufundowane przez Klub EUROGYM,
- książki od wydawnictwa Agora.

Konkurs KrosnoCity.pl i kina Helios
Bilet na wydarzenie "Kino Kobiet" to jedyne 24 złote. Dziś możesz wygrać podwójną, bezpłatną wejściówkę. Aby otrzymać dwuosobowy bilet na seans "Listy do M. 3" w ramach "Kino Kobiet" należy przesłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując KINO KOBIET. W treści podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Odpowiedz na pytanie: Kto wcielił się w rolę Kariny Lisieckiej w filmie "Listy do M. 3"?

Wygrywa piąty i szósty przesłany mail z poprawnymi danymi i prawidłową odpowiedzią. Na zgłoszenia czekamy do godziny 14:25.

Zobacz: Nowy cykl - "Kino Kobiet" i mega hit "Listy do M. 3"!

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?