Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Niegrzeczna komedia w "Kinie Kobiet"

"Złe mamuśki" w wielkim stylu powrócą na ekrany i spróbują odpowiedzieć na pytanie... jak przetrwać Święta!  29 listopada Helios zaprasza wszystkie Panie na najbliższą odsłonę cyklu "Kino Kobiet" i seans zwariowanej komedii "Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta"!

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Święta w życiu każdej pani domu, to bardzo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski oraz detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia!
Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu. Świąteczny czas mogłyby spędzić z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy, czyli ich szacowne mamusie. Czy wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!

Przy okazji wszystkich filmowych spotkań w ramach Kina Kobiet ustalany jest jeden motyw przewodni - na najbliższym seansie będzie to nietypowa czapka... Im dziwniej na głowie, tym lepiej! Puśćcie wodze waszej fantazji oraz szaleństwa i załóżcie nietuzinkowe ciepłe zimowe czapki!

"Kino Kobiet" w kinie Helios Krosno, ul. Bieszczadzka 29
seans: "Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta" | środa, 29 listopada, godz. 18:30

reżyseria i scenariusz: Jon Lucas, Scott Moore
gatunek: komedia
produkcja: Chiny, USA
premiera: 3 listopada 2017 (Polska) 1 listopada 2017 (świat)
czas trwania: 1 godz. 56 min.

Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję filmu, na Panie czeka moc atrakcji, konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie!

ak, red.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj