KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dziś "Kino Konesera" w Heliosie. Wygraj wejściówki na film "The Square"

Kino Helios w Krośnie rozpoczęło cykl dla  wszystkich fanów ambitnych, niezależnych produkcji filmowych o nazwie "Kino Konesera". W ramach cyklu pokazywane będą filmy wybitnych reżyserów nagradzane na międzynarodowych festiwalach, a także najciekawsze pozycje kina niezależnego w sieci kin Helios.

REKLAMA


Filmy prezentowane w ramach "Kina Konesera" są wyselekcjonowane przez specjalistów Heliosa we współpracy z jednym z popularniejszych polskich krytyków filmowych - Tomaszem Raczkiem, ambasadorem cyklu.

"The Square"
W środę, 22 listopada o godz. 18:30 w krośnieńskim kinie Helios (ul. Bieszczadzka 29, VIVO! Krosno) zostanie wyświetlony obraz "The Square", który zdobył Złotą Palmę podczas tegorocznego Festiwalu w Cannes.
Film opowiada historię Christiana, który pozornie ma wszystko pod kontrolą. Jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Na co dzień jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i idealną pozycję społeczną. Podczas przygotowań do premiery tytułowej instalacji, z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunek okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem...

Konkurs!
Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na seans "Kina Konesera". Aby wygrać wejściówkę, wyślijcie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule wpisując "Kino Konesera". W treści maila wpisz odpowiedź na pytanie: kto wcielił się w rolę głównego bohatera, Christiana?

Nie zapomnijcie dopisać w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu (kontakt z laureatem). Kto pierwszy, ten lepszy. Wygrywa co dziesiąty mail. Laureatów powiadomimy po zakończeniu konkursu. Konkurs trwa do godziny 16:00. Czas START!

Kino Konesera
Projekt, który cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce. Zawdzięcza to repertuarowi bogatemu w filmy o różnorodnej tematyce, a także wyjątkowej atmosferze, jaka towarzyszy pokazom. Tytuły wybierane są w taki sposób, by zapewniały nie tylko rozrywkę i mile spędzony czas, ale również wzbogacały Widzów o nowe wartości, przeżycia i doświadczenie wizualne. Filmy w ramach tego projektu będą wyświetlane w kinie Helios w Krośnie cyklicznie, dwa razy
w miesiącu.

Szczegóły dotyczące listopadowego repertuaru "Kina Konesera" dostępne są na stronie internetowej www.helios.pl, w zakładce Projekty Specjalne.

KrosnoCity.pl zaprasza na pierwsze seanse dla miłośników znakomitej kinematografii w krośnieńskim kinie Helios!

"Kino Konesera": "The Square"
seans: środa, 22 listopada, godz. 18:30
Kino Helios, Centrum Handlowe VIVO! Krosno, ul. Bieszczadzka 29

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?