KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"COCO" - najnowsza animacja w kinach Helios!

"COCO" - najnowsza animacja w kinach Helios! Fot. Disney/Pixar

Raz do roku nasi przodkowie wracają do świata żywych, odwiedzają swoje rodziny i przyjaciół. Jednak nikt z żyjących nie był jeszcze w Krainie Umarłych, aż pewnego dnia... Kino Helios zaprasza Widzów na premierowe seanse filmu "COCO" - poruszającej animacji twórców hitów takich jak: "W głowie się nie mieści" i "Gdzie jest Dory".

REKLAMA


Bohaterem filmu jest zafascynowany grą na gitarze dwunastoletni Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana! Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruz.
Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi, ale chłopiec w pogoni za swoją pasją i wbrew zakazowi muzykowania w tajemniczych okolicznościach i po serii przedziwnych wydarzeń trafia do niezwykle kolorowej krainy… Po drodze spotyka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać wielką tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela.

Film aż kipi emocjami! Widzowie towarzysząc bohaterom filmu, przeżywają całą ich gamę - radość, wzruszenie, smutek, wdzięczność, lęk i złość - martwią się o ich losy i cieszą się ich powodzeniem. "COCO" to także wyjątkowa i uniwersalna opowieść, w której przedstawione tradycje, zwyczaje i ważne więzy rodzinne z pewnością poruszą każdego - bez względu na wiek.
 
Disney i Pixar przedstawiają najnowszą animację dla całej rodziny! Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse filmu "COCO" od piątku, 24 listopada.

ak

  • autor: ak

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?