KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Weekend Mikołajkowy w kinie Helios!

Mikołajki to wyjątkowy czas w roku, kiedy kina Helios w całej Polsce wypełniają się uśmiechniętymi dziećmi. Pociechy wraz z rodzicami przeżywają wesołe chwile z filmowym Mikołajem! Podczas najbliższego weekendu (2 i 3 grudnia) na wszystkich Widzów czekać będzie moc atrakcji, najlepsze filmy i fantastyczne nagrody!

REKLAMA


Tegoroczny weekend mikołajkowy zapowiada się naprawdę wyjątkowo. W repertuarze znajdą się najlepsze filmy (wśród nich premierowe hity dla całej rodziny: najnowsza animacja Disney & Pixar "COCO", pełen przygód film "Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy" oraz komedia familijna "Pierwsza gwiazdka"), a przed wybranymi seansami zaplanowano animacje oraz konkursy z fantastycznymi nagrodami dla najmłodszych kinomanów.

Coco
Miguel pragnie pójść w ślady swojego muzycznego idola. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Chłopiec w pogoni za swoją pasją trafia do niezwykłej krainy. gdzie odkrywa historię rodziny...
Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy
Dołącz do Barbie i jej sióstr - Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny!
Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.

Pierwsza gwiazdka
Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów - opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.
Mikołajki w kinach Helios to wspaniały czas dla całej rodziny. Specjalnie na tę okazję krośnieński Helios przygotował moc oryginalnych atrakcji, które sprawią, że będzie to absolutnie niezapomniany czas. Część kin odwiedzi sam Święty Mikołaj, a część - wesołe elfy, w niektórych dzieci zostaną zaproszone do zabawy z filmowym Kołem Fortuny lub do napisania listu do Mikołaja.

Zobacz: "COCO" - najnowsza animacja w kinach Helios!

Szczegóły dotyczące seansów oraz możliwość zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl/mikolajki2017!

ak, red.
[opis dystrybutora kino]

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?