Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zostań pomocnikiem Mikołaja w "Sercu Miasta"

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W "mikołajki" (6 grudnia) Rynek Krosna zamieni się w miasteczko Świętego Mikołaja. Oprócz najważniejszego gościa i chyba najbardziej wyczekiwanego przez dzieci (i dorosłych), na mieszkańców i przyjezdnych będą czekać koncerty oraz zabawy - najmłodsi sprawdzą się w roli pomocników Mikołaja!

REKLAMAZabawa rozpocznie się od godziny 16, od symbolicznego rozświetlenia Rynku. Na scenie wystąpią: Zespół Dysonans i Studio Piosenki SWING.

Najważniejszym punktem będzie oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem. Przewidziano łakocie dla wszystkich dzieci i pamiątkowe zdjęcia.

Już po raz drugi dla najmłodszych organizowana jest zabawa "Pomocnik Mikołaja". Rok temu pomocnicy Świętego musieli się nieźle namęczyć, aby zdobyć odznakę "Pomocnika Mikołaja". Choinki ze wstążek, etykiety na słoiki, oglądanie bajek i szycie kołdry to już przeszłość.

W tym roku Mikołaj wymyślił nowe zadania! Jakie? Przekonajcie się 6 grudnia. Mikołaj zaprasza na Rynek całe rodziny!

Jak zostać "Pomocnikiem Mikołaja"?

Krok 1
Znajdź biuro organizacyjne. Tam odbierzesz kartę na pieczątki z krótką instrukcją.

Krok 2
Odnajdź sześć stanowisk i zmierz się z zadaniami przygotowanymi przez Mikołaja - zobaczysz je z daleka. Zdobądź wszystkie sprawności (i pieczątki) - nie zapomnij poprosić rodziców, opiekunów i przyjaciół o pomoc. To rodzinna zabawa!

Stanowiska i sprawności:
1. Bądź kulturalny | Dziękuję, proszę, przepraszam... znasz te słowa? Z rozsypanych liter ułóż kulturalne słowa i zwroty.
2. Bądź rodzinny | Zgadnij, co przedstawia jeden z sześciu obrazków! Ułóż układankę, ale nie sam! Poproś o pomoc rodziców, dziadków lub przyjaciół.
3. Bądź opiekuńczy | Zaopiekuj się zmarzniętym reniferem i ubierz w ciepłe ubrania.
4. Miej dobrą pamięć | Zagraj w świąteczną grę i do każdego obrazka znajdź jego parę.
5. Bądź zawsze uśmiechnięty | Powiedz serrrr! i uśmiechnij się do zdjęcia w magicznej fotobudce.
6. Bądź zwinny | Wrzuć zgubione przez Mikołaja prezenty do jego worka.

Krok 3
Wróć z kartą do biura organizacyjnego, pochwal się zdobytymi sprawnościami i odbierz drobny upominek. Nie zapomnij, że jesteś Pomocnikiem Mikołaja! Teraz ciesz się tym odznaczeniem i pamiętaj, żeby zatrzymać kartę z pieczątkami. Przyda Ci się w 2018 roku.

Krok 4
Pomocniku Mikołaja, świętuj jubileusz 70-lecia RCKP! Zachowaj kartę z pieczątkami i w 2018 roku ciesz się zniżkami na wydarzenia skierowane do najmłodszego widza. Więcej informacji o zniżkach dla pomocników Mikołaja wkrótce na Facebooku RCKP: facebook.com/rckpkrosno

Więcej o świątecznym programie wydarzeń na Rynku dowiesz się tutaj: "Rynek Krosna. Świąteczne Serce Miasta" już od 6 grudnia

rckp, pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj