KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Helios: komedia, czy horror? Podwójny maraton filmowy

Helios zaprasza na wyjątkową noc filmową w dwóch odsłonach. 8 grudnia odbędzie się niepowtarzalny podwójny maraton, w którym Widzowie będą mogli wybrać spośród dwóch zestawów filmów: strasznych horrorów lub strasznie śmiesznych komedii! Początek maratonu o godzinie 23.

REKLAMA


Najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy
Na początek (zestaw pierwszy) zaprezentowany zostanie najnowszy film w gwiazdorskiej obsadzie - "Bękarty" (przedpremierowo)! Następnie Widzowie zobaczą brawurowy "Dom Wygranych", a po krótkiej przerwie: zwariowany film "Jak to robią single" i klasyczny humor w komedii "W starym dobrym stylu".
Cztery przerażające horrory
W zestawie drugim znalazły się cztery przerażające horrory, które doskonale spełnią swoją rolę… Po ich obejrzeniu z pewnością nikt nie zaśnie, nawet po całej nocy spędzonej w kinie. Jako  pierwszy wystraszy islandzki thriller "Pamiętam Cię", a następnie krew w żyłach Widzów zmrożą "Męczennicy" i "Słudzy Diabła", dzieła dopełni mroczny horror "The Hallow".

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?