Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Helios: komedia, czy horror? Podwójny maraton filmowy

Helios zaprasza na wyjątkową noc filmową w dwóch odsłonach. 8 grudnia odbędzie się niepowtarzalny podwójny maraton, w którym Widzowie będą mogli wybrać spośród dwóch zestawów filmów: strasznych horrorów lub strasznie śmiesznych komedii! Początek maratonu o godzinie 23.

REKLAMANajzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy
Na początek (zestaw pierwszy) zaprezentowany zostanie najnowszy film w gwiazdorskiej obsadzie - "Bękarty" (przedpremierowo)! Następnie Widzowie zobaczą brawurowy "Dom Wygranych", a po krótkiej przerwie: zwariowany film "Jak to robią single" i klasyczny humor w komedii "W starym dobrym stylu".
Cztery przerażające horrory
W zestawie drugim znalazły się cztery przerażające horrory, które doskonale spełnią swoją rolę… Po ich obejrzeniu z pewnością nikt nie zaśnie, nawet po całej nocy spędzonej w kinie. Jako  pierwszy wystraszy islandzki thriller "Pamiętam Cię", a następnie krew w żyłach Widzów zmrożą "Męczennicy" i "Słudzy Diabła", dzieła dopełni mroczny horror "The Hallow".

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj