KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Serniki słodkie i wytrawne w galerii Hetta

9 grudnia w Galerii Hetta przy ul, Portiusa 4 (Antykwariat Zbigniewa Oprządka) odbędzie się niezwykłe, słodkie wydarzenie. Na odwiedzających będą czekały "Serniki słodkie i wytrawne".

REKLAMA


Słodkie spotkanie autorskie Renaty Czelny-Kawy, autorki książki "Serniki słodkie i wytrawne" rozpocznie się o godzinie 11 w Antykwariacie Zbigniewa Oprządka.

W czasie spotkania będzie można posłuchać ciepłej opowieści o tym, skąd wzięła się pasja do pieczenia serników i miłość do podkarpackiej wsi za Krosnem, a także posmakować sernikowych wypieków autorki.

- Zapraszam serdecznie w grudniową sobotę! Będę szczęśliwa móc gościć Państwa w tak wyjątkowym miejscu jakim jest antykwariat pana Zbigniewa, a także Krosno - miejsce bardzo bliskie memu sercu!  Sernikami zadbam o podniebienia wszystkich przybyłych! - zaprasza Renata Czelny-Kawa.

Wydarzenie możecie śledzić na FB: Sernikowa sobota - promocja książki

Renata Czelny-Kawa ukończyła polonistykę i dziennikarstwo. Rodowita rzeszowianka mieszkająca w Krakowie. Autorka bloga "Raj dla podniebienia", eksperymentatorka w kuchennych wyczynach! Jej specjalnością jest pieczenie serników w różnych smakach i odsłonach. Kolekcjonerka filiżanek, pięknych dzbanków herbacianych, wielka miłośniczka herbaty, kawy i czekolady. Nie może żyć bez książek, uwielbia fotografowanie i gotowanie, które zamieniła w pasję. Zadebiutowała na rynku wydawniczym książką "Serniki słodkie i wytrawne".

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?