Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Rudolf Band - koncert w Parkowej 7!

Rudolf Band - koncert w Parkowej 7! Fot. Łukasz Jaracz

Już 15 grudnia w Parkowej 7 możecie usłyszeć Rudolf Band - projekt muzyczny nastawiony na popularyzację tekstów Łukasza Podkula. Posłuchajcie jak grają! Uwaga, ilość miejsc w Parkowej jest ograniczona. Przyjmowane są rezerwacje.

REKLAMARudolf Band - to zespół muzyczny wykonujący piosenki autorstwa Łukasza Podkula. Koncert odbędzie się 15 grudnia w Restauracji Parkowa 7 w Krośnie.

- Łukasz Podkul czyli Rudolf - człowiek z gitarą, którego poznałem ponad 20 lat temu w Wojewódzkim Domu Kultury w Krośnie podczas Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych. Zaśpiewał wtedy utwór "Człowiek bez twarzy", do którego tekst napisał Łukasz Lomber. Inne jego piosenki poznałem całkiem niedawno, podczas jednego z pierwszych koncertów zespołu "A gdzie to dawniej stroiło" (w powstaniu którego obaj mieliśmy spory udział) - mówi Bartek Bykowski z Rudolf Band.

Próbkę ich muzyki możecie usłyszeć na YT:
- Każdy mój projekt muzyczny jest inny, bardziej lub mniej trwały. Ten jest z pewnością najbardziej autorski i indywidualny, obliczony na nic więcej jak tylko popularyzację piosenek Łukasza. Zgodził się z nami grać Wojtek Szuba, ale moja i jego ingerencja w kompozycje jest minimalna. Od początku nie widzieliśmy potrzeby zbytniego koloryzowania i nasycania ich nadmiernym dźwiękiem i barwą. Powrót do prostoty przekazu, do skromnego wyrazu artystycznego, do treści, melodii, piosenki - dodaje Bartek Bykowski.

Skład: Łukasz Podkul (gitara, śpiew), Wojtek Szuba (perkusja), Bartosz Lalek (piano), Bartek Bykowski (gitara basowa).

Krosno, Parkowa 7
piątek, 15 grudnia, godz. 19:30
telefoniczna rezerwacja miejsc: 515 355 494
bilet: 15 zł od osoby

Zobacz: facebook.com/Rudolf-Band

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj