KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Maraton Sylwestrowy w kinie Helios!

Kino Helios zaprasza wszystkich Widzów pragnących przywitać Nowy Rok u boku gwiazd na wystrzałowy Maraton Sylwestrowy. Do wyboru będą aż dwa zestawy znakomitych, przedpremierowych filmów!

REKLAMA


W zestawie pierwszym swój udział zapowiedzieli: Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których Widzowie będą podziwiać w przepięknym musicalu "KRÓL ROZRYWKI". Po krótkiej przerwie na noworoczny toast za świetny nastrój odpowiedzialni będą Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie - "GRA O WSZYSTKO". Będzie elegancko i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie!

W drugim zestawie o doskonałą zabawę zadbają Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała w rozbrajającej komedii "GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR". Po przerwie na powitanie Nowego Roku ich miejsce zajmą: Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w porywającym filmie "ATAK PANIKI". Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim rozbrajająco śmiesznie.

Król rozrywki
Oryginalny musical, który ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film ukazuje historię wizjonera, gotowego na wszystko, by urzeczywistnić ideę olśniewającego widowiska, który stał się sensacją na miarę światową.
reżyseria: Michael Gracey
scenariusz: Jenny Bicks, Bill Condon
gatunek: biograficzny, musical
produkcja: USAGra o wszystko
Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedynym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.
reżyseria i scenariusz: Aaron Sorkin
gatunek: biograficzny, dramat
produkcja: USAGotowi na wszystko. Exterminator
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty - Cypek (Sebastian Stankiewicz) - wyjechał zarabiać za granicę.
Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia - pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert...

reżyseria: Michał Rogalski
scenariusz: Przemysław Jurek, Michał Rogalski
gatunek: komedia
produkcja: PolskaAtak paniki
Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę. Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.
reżyseria: Paweł Maślona
scenariusz: Paweł Maślona, Bartłomiej Kotschedoff, Aleksandra Pisula
gatunek: dramat, komedia
produkcja: Polska

Filmowy Sylwester to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku! Będzie to niezapomniana noc w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów do zakupu biletów na jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy Maraton Sylwestrowy! Bilety na seanse są już dostępne w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_sylwester.

ak, red.
opis filmów: dystrybutor kina

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?