KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gwiezdne Wojny na żywo. Wystawa modeli Star Wars [ZDJĘCIA]

Gwiezdne Wojny na żywo. Wystawa modeli Star Wars [ZDJĘCIA] Fot. Karol Słomka

Fani sagi Gwiezdne Wojny oraz Widzowie kina Helios w Krośnie mieli niecodzienną okazję do zobaczenia na żywo misternie wykonanych modeli postaci i statków kosmicznych znanych ze szklanego ekranu.

REKLAMA


13 grudnia w krośnieńskim kinie Helios odbyła się prapremiera filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi". Oprócz samego "gwiezdnego" seansu na fanów kosmicznych podróży czekała wystawa kartonowych modeli z uniwersum Star Wars.

Autorem wystawy jest Maciej Kwolek z Bażanówki (powiat sanocki), konstruktor modeli maszyn, strojów, robotów i postaci z kartonu i odpadów. Częścią jego kolekcji są roboty i statki kosmiczne z filmowej sagi "Gwiezdne wojny". Na swoim koncie ma ich kilkadziesiąt, a wszystkie modele są odwzorowywane w bardzo wierny sposób. Niektóre z nich są jedynymi w Europie.

Gościem specjalnym kina Helios był Boba Fett - postać wzbudzała zainteresowanie nie tylko fanów odległej galaktyki, ale również klientów VIVO! Krosno.

Wystawę można było oglądać do 17 grudnia. Najbliższe seanse filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" możesz sprawdzić tutaj: REPERTUAR KINA HELIOS.

mg
Fot. Karol Słomka

 • autor: mg

3 komentarzy

 • A2D22

  .....to prawda co pisze kotka ,informacje z krośnieńskich portali są bardzo spóźnione .Są wydarzenia na które można by się wybrać czy też wziąć w nich udział ale jeśli informacja jest tylko po byłej już imprezie - no cóż zostaje tylko żałować .......

  Zgłoś nadużycie A2D22 sobota, 23, grudzień 2017 10:34 Link do komentarza
 • kotka

  miło że napisali tydzień po fakcie... można żałować, że się przegapiło

  Zgłoś nadużycie kotka piątek, 22, grudzień 2017 22:16 Link do komentarza
 • doma

  Gościem specjalnym kina Helios był Boba Fett - ucharakteryzowana postacie Star Wars, która wzbudzała zainteresowanie....
  Ktoś przetłumaczy??? Może czas wrócić do szkoły na lekcje gramatyki, a potem zabierać się za pisanie tekstów na portalu?

  Zgłoś nadużycie doma czwartek, 21, grudzień 2017 16:12 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?