KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Pod Gwiazdami Wiednia i Budapesztu" - koncert wiedeński w RCKP

RCKP w Krośnie zaprasza 4 stycznia w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia i Budapesztu, magicznego świata operetki i ognistego czardasza.

REKLAMA


W koncercie "Pod Gwiazdami Wiednia i Budapesztu" rozbrzmiewać będą radosne walce Johana Straussa, muzyka Lehara, Kalmana oraz muzyka węgierska, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach.

Znamienite kompozycje w wykonaniu Orkiestry Salonowej Vienna oraz solistów polskich scen operowych i operetkowych, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, czardasza prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują najwspanialsze duety miłosne i niezwykle wirtuozowskie kaskady dźwięków muzyki Austro-Węgier.

Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerską grą lidera zespołu, wirtuoza skrzypiec Maestro Mayjana Lomahi, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

KONCERT WIEDEŃSKI "POD GWIAZDAMI WIEDNIA I BUDAPESZTU"
Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO & soliści & balet,
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza,
Krosno , ul. Kolejowa 1,
4 stycznia 2018, godzina 18.00.

Bilety w cenie: 50 zł normalny, 40 zł ulgowy, z Krośnieńską Kartą Mieszkańca 10 zł taniej do nabycia w kasie RCKP (ul. Kolejowa 1, p. 234) od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 oraz od 14:30 do 17:00, w soboty od godziny 10:00 do 14:00 oraz na godzinę przed wydarzeniem.

Rezerwacja telefoniczna i internetowa: 13 43 218 98 w. 159 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rckp, red.

  • autor: rckp, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?