KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gra w planszówki w Wielkiej Orkiestrze

Zbliża się tegoroczny finał WOŚP. W Krośnie dzień wcześniej, bo 13 stycznia, organizowane jest WOŚPowe granie w planszówki. Zaprasza Kawiarnia "Kawka" i grupa Blueberrypuddingcake.

REKLAMA


WOŚP to inicjatywa mająca na celu pomoc i zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia. W 2018 roku czeka nas już 26. edycja tej imprezy.

- Muffiny z grupy Blueberrypuddingcake będą wspomagać tę inicjatywę poprzez organizację GamesRoomu, podczas którego zebrane zostaną środki wspomagające tegoroczny WOŚP. Oprócz gier planszowych, towarzystwa graczy i szczytnego celu uczestnicy będą mogli wypić pyszną kawę i przegryźć ciastka w Kawiarnia "Kawka", mieszczącej się w Krośnie przy ulicy Tkackiej 2a, gdzie ostatnim razem BBPC również przeprowadzała akcję charytatywną - zapowiada Damian "Piórko" Ziemba z grupy Blueberrypuddingcake.

GamesRoom będzie działał dzień przed finałem WOŚP, czyli w sobotę (13.01) od godziny 15 do 22.  

- Czekamy na Was - każdy uczestnik znajdzie grę dla siebie w muffinowych zbiorach, a instrukcjami nie należy się martwić dzięki pomocy doświadczonych animatorów. Ci którzy wspomogą inicjatywę, będą mogli wybierać odpowiadające im tytuły z listy liczącej ponad sto gier! - zapraszają organizatorzy.

Games Room - Gramy Bo Lubimy - WOŚP
Kawiarnia "Kawka",

Krosno, ul. Tkacka 2a,
sobota, 14 stycznia, godz od 15 do 22.


Dołącz do wydarzenia na FB: Games Room - Gramy Bo Lubimy - WOŚP

pd

  • autor: pd

8 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?