KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Narzeczony na niby" - najnowsza komedia romantyczna w kinie Helios

na zdjęciu: Piotr Adamczyk, Barbara Kurdej-Szatan na zdjęciu: Piotr Adamczyk, Barbara Kurdej-Szatan Fot. Aleksandra Grochowska / materiały dystrybutor

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Kino Helios zaprasza na seanse najnowszej komedii romantycznej "Narzeczony na niby" od najbliższego piątku, 12 stycznia!

REKLAMA


Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia...

Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić porządek w swoich związkach i sercach. "Narzeczonego na niby" pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.
W rolach głównych zobaczymy: Julię Kamińską, Sonię Bohosiewicz, Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Piotra Stramowskiego, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka, Mikołaja Roznerskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Janusza Chabiora, Sebastiana Karpiela-Bułeckę oraz Vienia.

Bilety są już dostępne w sprzedaży, szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: www.helios.pl/narzeczony

Kino Helios Krosno
Centrum Handlowe VIVO! Krosno, ul. Bieszczadzka 29

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?