Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kino Kobiet: "Podatek od miłości" w Heliosie

na zdjęciu: Anna Smołowik, Grzegorz Damięcki na zdjęciu: Anna Smołowik, Grzegorz Damięcki Fot. Robert Pałka / filmweb.pl

Czasami tani podryw może naprawdę drogo kosztować... Przekonają się o tym bohaterowie najnowszej komedii romantycznej - "Podatek od miłości", który zostanie zaprezentowany podczas najbliższej odsłony cyklu Kino Kobiet w kinach Helios! Tradycyjnie na Panie czeka także moc atrakcji i pozytywnych konkursów!

REKLAMAKim jest Marian? Facetem do towarzystwa, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara. Czy zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

Debiut fabularny Bartłomieja Ignaciuka to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o tym, ile musimy zapłacić za prawdziwą miłość... Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję pozytywnego filmu, na Panie czekać będzie moc atrakcji, wesołych konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie. Jako, że zbliżają się Walentynki... motywem wieczoru będą serca! Zapraszamy wszystkie Panie w strojach z małymi serduszkami, wielkimi serduchami i strzałami amora. Niech wielka filmowa miłość będzie z nami!
Bilety są dostępne w kasach kina. Zobacz także KINO KOBIET.

Kino Helios
Centrum Handlowe VIVO! Krosno, ul. Bieszczadzka 29,
środa, 31 stycznia 2018, godz. 18:30.

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj