KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Czarna Pantera" w kinach Helios!

"Czarna Pantera" w kinach Helios! Fot. Marvel

Jeśli jest coś na co fani Marvela czekają, to bez wątpienia jest to nowy superbohater! Ten najnowszy to afrykański król w przebraniu drapieżnika! Czarna Pantera pobudził wyobraźnię w genialnej "Wojnie bohaterów". Choć pojawił się tylko na chwilę, to wystarczająco mocno rozbudził oczekiwania… Kino Helios zaprasza od 16 lutego na premierowe seanse filmu "Czarna Pantera"!

REKLAMA


T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.
To, co nas ekscytuje, to nie tylko wspaniałe efekty wizualne, czy cechy charakteru lub umiejętności Czarnej Pantery.

- T’Challa ma pod opieką cały naród, a rzadko na którym z bohaterów spoczywa tak duża odpowiedzialność - wyznaje Chadwick Boseman, który wciela się postać głównego bohatera. Stan Lee - producent wykonawczy i współtwórca komiksowej postaci - dodaje: "Nasz bohater jest nie tylko królem i wodzem plemienia, ale jest kimś więcej. Gdy poznajemy go lepiej, wtedy zaczyna się prawdziwa jazda".

Nie chodzi tylko o spektakularne akcje, bo choć to kino przygodowe, to jednocześnie pozwala spojrzeć na bohatera z zupełnie innej perspektywy.

Wspaniały scenariusz podnosi poprzeczkę ponad znane granice uniwersum Marvela, a Widzowie zyskują bogaty, autentyczny, pełen nowej energii film. Błyskotliwy, niezłomny i niebywale zwinny. Tak, w mieście pojawił się zupełnie nowy bohater!

Kino Helios
Krosno, ul. Bieszczadzka 29 (VIVO! Krosno),
seanse: od 16 lutego.

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?