KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sukces "Planszówkowych Podziemi"

Planszówkowe Podziemia. Planszówkowe Podziemia. Fot. Kamil Zych

Pełne sale w Piwnicy "Wójtowskiej", dziesiątki rozegranych gier planszowych, 187 wypożyczeń i cała masa dobrej zabawy prowadzonej przez Blueberrypuddingcake i Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Zebrano blisko 400 zł na pomoc dla Natalii.

REKLAMA


Wydarzenie odbyło się 17 lutego w "Piwnicy Wójtowskiej" przy krośnieńskim Rynku pod patronatem medialnym KrosnoCity.pl. Wspólna zabawa i chęć niesienia pomocy zgromadziły tłumy.


Fot. Kamil Zych

- To dopiero przedsmak następnych wydarzeń, których zwieńczeniem będzie #KrosCon. Konwent który planujemy na 25 sierpnia w RCKP. Dlatego śledźcie fan page #BBPC i #KKFelizjum, a będziecie wiedzieć kiedy i gdzie następny #GamesRoom - mówi Damian "Piórko" Ziemba z grupy eventowej Blueberrypuddingcake.

Podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka na rzecz Natalii Grad, mamy dwójki dzieci, która zmaga się z ciężką chorobą. Więcej o Natalii i formie pomocy dowiecie się z naszego artykułu: Cena życia... Natalia potrzebuje Waszej pomocy [FILM]

Organizatorzy zapowiadają kolejne, podobne wydarzenia charytatywne, a pod koniec sierpnia w naszym mieście ma odbyć się konwent fantastyki KrosCon.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?