Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Disaster Artist" w cyklu Kino Konesera!

James Franco wyreżyserował historię spotkania i wczesnej przyjaźni Tommy'ego Wiseau oraz Grega Sestero - aktorów kultowego "The Room", który został okrzyknięty najgorszym filmem świata. Zobacz poruszający seans tego wyjątkowego filmu w ramach cyklu Kino Konesera!

REKLAMAHelios zaprasza 28 lutego na seans opartej na faktach opowieści o przyjaźni, miłości do filmu oraz wyjątkowej determinacji w dążeniu do spełnienia marzeń.
"Disaster Artist" opowiada tragikomiczną historię początkującego twórcy i niesławnego wyrzutka Hollywoodu, Tommy’ego Wiseau - artysty, który realizował swoją pasję w co najmniej dyskusyjny sposób.

Reżyser James Franco ("Kiedy umieram", "Dziecię boże") uczynił z niej afirmację przyjaźni, ekspresji artystycznej i pogoni za marzeniami na przekór przeciwnościom losu. Komediodramat "Disaster Artist" oparty jest na bestsellerze Grega Sestero opisującym proces powstawania kultowego "najgorszego filmu na świecie" Tommy’ego Wiseau "The Room". Ta niesamowita, przezabawna historia udowadnia, że legendą można zostać z różnych powodów. Nawet nie mając pojęcia o tym, co się robi, można zajść bardzo daleko...

Kino Helios
seans w ramach projektu "Kino Konesera": "Disaster Artist",
28 lutego (środa), godz. 18:00,
czas trwania: 98 min.,
Krosno, ul. Bieszczadzka 29 (VIVO! Krosno).

Tego tytułu absolutnie nie można przegapić!

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj