KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Disaster Artist" w cyklu Kino Konesera!

James Franco wyreżyserował historię spotkania i wczesnej przyjaźni Tommy'ego Wiseau oraz Grega Sestero - aktorów kultowego "The Room", który został okrzyknięty najgorszym filmem świata. Zobacz poruszający seans tego wyjątkowego filmu w ramach cyklu Kino Konesera!

REKLAMA


Helios zaprasza 28 lutego na seans opartej na faktach opowieści o przyjaźni, miłości do filmu oraz wyjątkowej determinacji w dążeniu do spełnienia marzeń.
"Disaster Artist" opowiada tragikomiczną historię początkującego twórcy i niesławnego wyrzutka Hollywoodu, Tommy’ego Wiseau - artysty, który realizował swoją pasję w co najmniej dyskusyjny sposób.

Reżyser James Franco ("Kiedy umieram", "Dziecię boże") uczynił z niej afirmację przyjaźni, ekspresji artystycznej i pogoni za marzeniami na przekór przeciwnościom losu. Komediodramat "Disaster Artist" oparty jest na bestsellerze Grega Sestero opisującym proces powstawania kultowego "najgorszego filmu na świecie" Tommy’ego Wiseau "The Room". Ta niesamowita, przezabawna historia udowadnia, że legendą można zostać z różnych powodów. Nawet nie mając pojęcia o tym, co się robi, można zajść bardzo daleko...

Kino Helios
seans w ramach projektu "Kino Konesera": "Disaster Artist",
28 lutego (środa), godz. 18:00,
czas trwania: 98 min.,
Krosno, ul. Bieszczadzka 29 (VIVO! Krosno).

Tego tytułu absolutnie nie można przegapić!

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?